Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodaváltás a tanév elején?

Óvodaváltás a tanév elején?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kislányomat felvették a körzeti oviba de most el kellett onnan költöznünk és át szeretném íratni a mostani lakcimhez tartozó óvodához(egy város).Még nem kezdett el járni,csütörtökön kellene mennie de jobb szeretném ha nem kellene annyit buszozni és sétálni napi szinten és a közelebbibe átvennék.Mennyi az esély erre?Tudom helytől függ de más megoldás nincs?Decemberbe lesz 3 éves,a munkám maitt se tudok ennyit utazni vele.
2018. szept. 3. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esély megvan rá,hogy átveszik,de nincs rá biztosíték,főleg,hogy ő csak jövő tanévtől lesz tanköteles. Egy kérdést megér,ha nem megy,akkor még esetleg csinéhatjátok azt,hogy várólistára tetetitek magatokat, és vártok,vagy tavasszal átíratjátok,hogy jövő tanévtől már a másikba járjon.
2018. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat,nem tan,hanem óvodaköteles.
2018. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Eszembe se jutott volna a várólista.
2018. szept. 3. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak az adott óvódában tudják megmondani neked. A lányom volt óvódája 110%-on működött, esély sem volt év közben bejutni, várólista volt már a következő évre is. És a testvérek előnyt élveztek.
2018. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a mostani oviba 120% van. :/
2018. szept. 4. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem esélytelen, Nem óvodaköteles, így a beirastkozáson túl semmi nem kötelezi őket a felvételre, még ha körzetes is.

(decemberi születésű kisfiam a 3. életévét még a bölcsiben töltötte, utána ment csak oviba.)

2018. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!