Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Első osztályos gyermek (6éves)...

Első osztályos gyermek (6éves), aki úgy tűnik, mégsem iskolaérett, visszamehet-e az óvodába? Benne volt a vágy, ügyes, okos, mégsem megy neki, nem akarja az iskolát, nem érdekli!

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Legfeljebb visszamarasztalják elsőben.. Mégegyszer járja.

2018. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Visszafelé nem működik.

Ha nem érett még az iskolára, akkor az első osztályt ismétli.


De 4. hét közepére ki és hogyan szűrte le, hogy mégsem "tűnik" iskolaérettnek?

Tanítója mit mond?


Nem érdekli a gyereket, nem akarja az iskolát? na és? a következő 12 év (minimum) erről fog szólni.

(megjegyzem, nem akarok dolgozni, nem érdekel a munka, mégsem támogat senki, hogy had tanuljak még egy kicsit)

2018. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez butaság. Valószínűleg valami elvette a kedvét, vagy rossz tapasztalat érte vagy csak simán rosszul viseli a változást. Engem az első tanítási napon 3× fellöktek a félelmetes nagyok az udvaron, csupa seb voltam mire hazamentem. Mondanom se kell hogy soha többet nem akartam menni.

Ennek ellenére végül imádtam iskolába járni és osztályelső voltam.

2018. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kivansagmusor. Legfeljebb evet ismetel.
2018. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Ezt honnan veszitek, hogy nem lehet visszavinni óvodába?Vissza lehet, ha nem töltötte még be az iskolaköteles kort.Persze nem azzal az indokkal, hogy mégsem érdekli...De szakvélemény alapján (nem iskolaérett)"kijárható", hogy visszakerüljön.Tudom,egyszer már iskolaérettnek tűnt, de lehet felülvizsgálatot kérni.
2018. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! Kedves utolsó, ennek mi a menete azt nem. tudod véletlenül?
2018. szept. 27. 13:51
 7/14 anonim válasza:
100%
Szia anyum tanár.Szerinte sok esély nincs erre a visszaminősitésre.Ha a gyermek látja hogy van esély visszamenni játszani az oviba annál jobban kezelhetetlen lessz.Persze nemtudom mi áll a viselkedése mögött,sok sikert nektek :)
2018. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor töltötte be a hatodik évét a gyermeke anyuka?
2018. szept. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de gondolom betőltöte a 6 évet csak mégsem megy neki suli vagy roszz iskolát,osztályt,vagy tanitott fogtatok ki.
2018. szept. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Betöltötte már a hatot,vagy ő az 5,5 éves kislány akiről már írtak itt ki kérdést?
2018. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!