Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Bepisilaz oviban alváskor a 3...

Bepisilaz oviban alváskor a 3 éves lányom, az lehetséges, hogy megtagadják az oviba járást?

Figyelt kérdés

Itthon nappali szobatiszta volt. Amiota ovis 2 honapja, azota vagy az eleje becsurog itthon is, vagy mint mondjak az ovonenik, ott is bepisil alvaskor.

Valoszinuleg az ovi miatt van a visszaeses. Mert amikor megkerdem h miert pisilsz be az oviba alvaskor akkor az a valasz, higy masik kislany is bepisil ea ez vicces. A masik valasza meg, h sirtam anya utan es azert.

Tapasztalt ovis anyukak kerlek mondjatok valamit erre.

Ma az oviban utaltak ra, hogyha ez igy folytatodik akkor delben ebeduti haza kell vinnem. Ergo nem hasznalhatom ki az ovoda altal nyujtott egesz napos gyermekfelvigyazast.

Megkerdeztem es persze egyik kiscsopis gyerek se pisil be csak az en lanyom.

Mit tehetnek meddig mehetnek el? Tenyleg nem vihetem majd csak max reggel 9tol 1ig a lanyomat?

Amugy imadja az ovit de neha reggel mondja h nem akar menni. De osszessegeben imadja. Senki nem terrorizalja sot a kisfiukkal el van nagyon. Szoval ketsegbe vagyok esve.


2018. nov. 9. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Törvényileg nem kérhetnek rá.

Az már más téma, hogy szerintem a gyereknek se jó, hogy mindig bepisil. Én magamtól nem viszem emiatt. Kértünk felmentést.

De az én gyerekem nem szimplán "visszaeső", hanem még egyszerűen nem tart ott, nappal is van baleset.

2018. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Az ejszakai agytisztasag egy olyan erettseg ami 5 eves korig erik. A helyi gyerekpszichologus mondta.

Koszonom a valaszotokat, erdekeseket irtok.

Elviszem dokihoz is hatha felfazas de akkor itthon is ez lenne vagy mondana h faj.

Most vagy csordaszellem h a masik lanyka belisil akkor az enyem is. Vagy szorong.. hianyzom neki, vagy aa dajka miatt fel. Ki tudja hogy kettesbe hogyan banik a gyerekekkel az a dajka..

2018. nov. 9. 13:38
 13/15 anonim ***** válasza:
34%
Megmondod hogy dolgozol nem tudod hazavinni.
2018. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Felfázás csak akkor lehet ha fáj is neki ha pisil.

Valószínűleg pszichésen még nem érett az ovira, megviseli, ezért van az, hogy ott esett vissza mikor otthon már szobatiszta volt. Ha ez nem változik én kivenném a helyedben pár hónapra, mivel úgysem dolgozol. A gyereket hosszú távon megviselheti lelkileg, ha minden nap bepisil, és le van érte szidva, tudja h nem kellene stb.

Olyan szerintem nincs, vagy legalábbis nem rendszeresen, hogy azért pisil be mert egy másik gyerek is. A szobatisztaság abból is áll, hogy nem pisil be "direkt", tehát kimondottan zavarja, hogyha bepisil. Ha ez még nem alakult ki nála akkor még nem elég érett.

2018. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ilyen tenyleg van? Hogy nem erett?

De ennyire?

Mert amugy tudati szinten szereti varja el van az oviban.

Bar az elejen kedvelte mostansag meg sokszor mondja h anya nem megyek ..

Vagy h anya maradok itthon.

2018. nov. 10. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!