Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha tudomásodra jutna, hogy...

Ha tudomásodra jutna, hogy gyermeked óvónénije úgy járna dolgozni, hogy közben otthon két skarlátos gyermeke van akikkel a férj ment táppénzre mit szólnál hozzá?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%
Azt hogy biztos szeretne a beteg gyerekeivel otthon lenni,ápolni őket.
2019. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szólnék semmit, mivel ő nem beteg, miért maradna otthon? Az sem biztos hogy elkapja, ráadásul bárki hordozhat napokig bármilyen vírust anélkül hogy tünete lenne, pedig már fertőz. Ennyivel senki nem mehetne egész télen emberek közé.

A gyerekek között is van rengeteg ahol a kicsi betegen van otthon, a nagy meg ugyanúgy megy iskolába. Ez a normális. Nem maradhat otthon az egész család csak azért mert a gyerek beteg, ezt szerintem neked is be kell látnod.

2019. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
Ősszel skarlátos lett a kisebb gyerekem, a tesója nem kapta el, én és a férjem sem. A gyerekek nem mehettek ki a házból de mi eljárhattunk dolgozni mivel az orvos szerint kevés esély van arra, hogy a felnőttet megfertőzze a gyerek. Ennek tudatában nem szólnék semmit az óvónőre, ha ezt nem tudom, lehet én is háborognék.
2019. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!