Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Egy óvónőnek miert kell tudni...

Egy óvónőnek miert kell tudni kézenállnia?

Figyelt kérdés

2019. febr. 9. 16:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
Hogy az óvodásokat meg tudja tanítani kezenállni!!
2019. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ekkora hulyeseget :D engem se tanitott meg ra senki anno. Ma hallottam, hogy akik ovonok akarnak lenni azoknak kovetelmeny. D Muszaj volt rohognom plane ahogy visszagondoltam a sajat ovonoimre (hogy azok nem tudtam kezenallni az 100) Meg egyebkent is inkabb orulnenek, hogy van meg aki ovono akar lenni, nem kene ilyen kovetelmeny szerintem...
2019. febr. 9. 17:04
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen értelmetlen, mert a munkahelyén nem lesz rá szüksége. Ha csak az az óvónő maradhatna a pályán, aki tud kézenállni, kb. megfeleződne az óvónők száma, és akkor még optimista vagyok. Ne keress logikát a felsőoktatásban!
2019. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%

Amiért énekelni is tudnia kell.

Egyébként sajnos a mai óvónők többsége csak a partvonalról dirigál tornaóra alatt, szokott panaszkodni az óvodavezető édesanyám. Amikor ő volt óratartó óvónő, még együtt bukfenceztek a gyerekkel. 63 évesen a minősítőjét részben tesiből csinálta, meg volt döbbenve az elnök, amikor frissen-fitten ő maga is végigment a pályán. :D

2019. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
19%
Az óvodában van tornaóra? Én nem emlékszem rá:o
2019. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hat ez az :D nekunk volt valami olyasmi de csal tuz viz repuloztunk :D
2019. febr. 9. 17:18
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Ovis fiamnak csak mozgás óra van ahol labda vezetést, ugrálókötél meg mozgásokat gyakorolnak nincs bukfenc, kézen állás.

Heti 2x van úszás de azt úszás oktató tartja

2019. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Furulyázniuk is kell tudni :)
2019. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Az éneklést megértem. De a kézenállás? Ovisokat nem kell kézenállni tanítani. Nekünk az egyik óvónéni 60 felé közeledett. Nehogy már kézen, fejen kelljen állnia.
2019. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
😂😂😂😂😂 Hát ez nagyon jó, erről még sosem hallottam de feldobta a napom, köszi.
2019. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!