Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Veszel a gyerekednek ovis...

Veszel a gyerekednek ovis ballagásra valamit?

Figyelt kérdés
Én nem akarok nagy ügyet csinálni ebből az ovis ballagásból de elgondolkoztam, hogy azért ne adjunk-e valamit a fiúnknak?! Ha kislány lenne kapna egy csokrot, de fiúnak mit vehetnék ami nem játék? Az ünneplés is annyi lesz csak, hogy mivel a rokonok (anyuék, tesómék) szeretnének eljönni az ünnepségre, gondoltuk otthon az udvaron főzünk egyet és kész, kicsit összeülünk, de ajándékot senkitől sem várunk.
2019. máj. 8. 11:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
30 éve ballagtam óvodából.Voltak vendégek,legot kaptam,anyáék főztek.Volt torta .
2019. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Lányom trambulint fog kapni, mert most költöztünk kertes házba.
2019. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kislany: kapott plüssös csokrot, plüssállatot, óriás lufit, nyakláncot és egy gyerek lexikont a családtól és egy fagyizással ünnepeltünk, meg itthon sütizéssel.

Fiúnak is vennék vmi kis ajándékot, amire vágyik ha ez egy sárkány plüss akkor azt, ha lego akkor azt. Egy kis autót bármikor kaphat alkalom nélkül is, könyvet, ceruzát, filcet szintén. Az édességet én mikulás és húsvétra is sokallom. Még húsvétkor is volt mikulásunk. :-)

2019. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!!
2019. máj. 13. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!