Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hány kabátja lesz ovis gyereke...

Hány kabátja lesz ovis gyerekednek?

Figyelt kérdés
Nekünk van egy ovis, és egy szebb "elmenős" kabátunk. Ennyi elég lesz?
2013. okt. 22. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár még nem vettem meg, de én is úgy tervezem hogy lesz egy ovis, egy elmenős, plusz még lesz az overálhoz tartozó kabát, így viszont már három kabát.
2013. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nallunk ket ovis kabat van telire. Az oka az, hogy sajnos sokszor osszekoszolja amikor kimennek az udvarra es delutan mire hazaerunk hiaba mosom gyorsan at 30 perces programmal egyszeruen nem szarad meg normalisan reggelre meg akkor sem ha radiatorra teszem. Persze nem mondom, hogy minden nap osszekoszolja de nagyon gyakran mert rohangalnak, elesnek, masznak minden fele az udvaron.

Ugyan ebbol kifolyolag a mosogep is sokkal tobbet megy mint ket kabattal mert mondjuk pl. csutortokon nem mosom ki a koszos kabatot hanem megvarom a penteket mert tudom, hogy igy tudok kettot egyszerre mosni ha netan koszos lesz...

Van egy szep kabatja amit nem hasznal oviba es van ket jo meleg belelt vizallo telikabat amit az oviba hasznal.

2013. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak lime zöld az overálja, van egy ehhez tartozó, ugyanilyen színű kabátja és egy narancssárga, ami illik az overálhoz is, de magában is szép. Van egy irhakabátja, de az csak ilyen ünneplős, kocsiba beülős, oviba hideg volna, és nem is kényelmes. Ezek a téliek, őszre és tavaszra van egy átmenetije, egy poncsója és egy mellénye. Szerintem bőven elég a két kabát télire, nekünk is csak azért van ennyi, mert kaptuk. Az ovisba járatod, ha piszkos lesz mosod, míg szárad, beviszed az elmenősebbe. Legalábbis én így csinálnám. :)
2013. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tavalyi "játszós" kabátja lesz, ami még jó rá és vettünk egyet az oviba, így 2 lesz bentre és van 2, ami más típusú, az lesz az elmenős kabát. Nem tudom, mennyire fogja összekoszolni, mert most kezdte az ovit.
2013. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kettő kabátja lesz a lányomnak. Nem tartok külön elmenős kabátot, mindkettő ovis kabát lesz.
2013. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zabmester ***** válasza:
Kiscsoport óta mindig kettő van neki, egy hazamenős, meg egy ovis játszós. A játszós általában valami megörökölt, "ezt nem sajnálom" típusú cucc szokott lenni, hazamenőset szoktam csak újat venni. Meg most idén még jó rá a tavalyi overallja, szerintem az is bent lesz most az oviban, játszani tökéletes, abból legalább nem lóg ki a dereka sehol.
2013. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!