Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvónők miért 2 héttel...

Az óvónők miért 2 héttel előtte szólnak csak?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van az óvónőkből, semmit nem tudnak időben közölni. 2 hét múlva lesz az óvodai ballagásunk, de hát így hogyan készüljön az ember előre? Egyszerűen felháborítónak tartom, hogy nem közlik, hogy mibe kell menni ballagásra és azt se, hogy mennyivel előbb menjek a gyerekemért, ha a ballagás 16:30-kor kezdődik. Ez olyan nagy kérés?
2019. máj. 21. 15:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk is mindig mindenért későn szóltak és ez megy a suliban is. Szülői előtt három nappal szóltak és ebben benne volt a hétvége, szóval péntek délután írták ki,hogy hétfőn lesz és old meg.

Előbb nem kell menned a gyerekért, elég lesz a ballagásra. Jogos, ha tudják előbb, miért nem időben írják ki. Farsanggal is ugyanez volt, két hét alatt intézz jelmezt.

Nálunk jött a nagymama vidékről és nem volt mindegy mikor lesz a ballagás, mert neki is időben kellett szabit kérni.

De most már kibírod és reménykedj, hogy a suliban időben fognak szólni, ha lesz valami.

2019. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó most ez komoly? A farsangi jelmezvásárlást csak azután kezded h van időpont??? 😁 Ezt mért kell megvárni vele? Úgyis biztos h lesz farsang minden évben.
2019. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%

Neeem, nekem az nem volt gond - de most is volt szülő, aki arra várt, hogy mikor lesz a farsang, mikor kezdjen varrni jelmezt.

Én már januárban szoktam intézni, venni, rendelni, szerencsére mindig valami konkrét ötlet volt, hogy mi szeretne lenni. Úgy gondolom, aki kivárt a végsőkig, ott hetente változott a gyermek elképzelése :-D

2019. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!