Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ez a ti óvodátokban hogy működik?

Ez a ti óvodátokban hogy működik?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz az ovis ballagás. Minden nagy csoportos megy iskolába, de az én lányom nem,ő a legfiatalabb is. Neki miért kell idén is ballagnia,ha jövőre ugyan úgy ballag? Az óvónő válasza,hogy együtt készülnek,meg ő is kap tarisznyát. De nem értem ez hogy függ össze?

2019. máj. 28. 06:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kimondtad a választ.. olvas vissza. Feleslegesnek tartod. Hozd meg a döntést és cselekedj.
2019. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2019. máj. 29. 04:26
 23/28 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nincs meg a válasz. Az, hogy anyuka feleslegesnek tartja, azt jelenti, hogy a gyerek ebbe fektetett munkáját is semmibe veszi.


Én továbbra is azt kérdezem: a gyerek szeretne menni, szerepelni, megmutatni, mit tud, mit tanult?

Ha igen, hagynám és örömködnék vele együtt, hogy milyen ügyes volt. Felfognám egy sima ünnepélyes évzárónak és ennyi.

2019. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
85%
A gyerek azt hiszi elballag az ovit befejezi itt a gond.
2019. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
84%
Miért hinné?
2019. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezért:

Menni akar. Mondogatja,hogy menni kell mert búcsúznak a középsősöktől. De nem érti meg,hogy ő nem megy iskolába,neki nem kell búcsúznia.


Kérdező: miért nem érti meg? Azért egy lassan 6 éves gyerek nem olyan nehéz felfogású, ha el van neki magyarázva a dolog.

2019. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mert minden nap elmondjuk neki, megbeszéljük,úgy tűnik felfogja, de másnap újra kezdi.
2019. máj. 29. 10:29
 28/28 A kérdező kommentje:

23# Nem veszem semmibe?

Szerintem így is össze van zavarodva, még jobban össze lesz,ha elballag. De ez az én véleményem.

2019. máj. 29. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!