Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit illene vinnem?

Mit illene vinnem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt három évben ugyanabban az óvodában, ugyanabban a csoportban voltam szakmai gyakorlaton, jelenleg is itt töltöm a nyári 4 hetemet. Nagyon szívemhez nőttek a csoportbeli óvodapedagógusok és a dajkák is az években (a gyerekektől előzőleg már elbúcsúztam), és szívesen vinnék nekik az utolsó napomon ajándékot, de a bökkenő az az, hogy nem kifejezetten vagyok kreatív ajándékok terén. A két pedagógus közül az egyik férfi, ami egy kicsit még megnehezíti a gondolkodást. Tudnátok ötleteket adni? Előre is nagyon szépen köszönöm!
2019. jún. 28. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából te ismered őket.

Az sem mindegy mennyit szánsz rá.

Vihetsz csokit, vagy valamilyen ajándék utalványt.

2019. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

nyalóka, és megcsinálod virágnak?? gyerekeknek

felnőtteknek pedig egy kávé, bonbon-

a gyerekeknek mindenképp valami kézzel készített lenne jó

milyen csoport? vagy lehet kavicsra festeni a jelüket, papirzsepiből virág, kindertojás tartóból virág,

rengeteg ötletem van, (fejben , mert a kézügyességem borzalmas )

mekkora értékben, és mi a csoport neve ? (ezekből is ki tudsz indulni)

2019. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyalókát semmiképp!

Ami jó lehet: a csoportnak valami közös jáék: veszel aszfaltkrétát, vagy pár cs homokozós játékot- nalunk az oviban örülnek ha viszünk pótlást az elhasználodott játékok helyett. Egy új mesekönyv! Vagy ha mindenkinek személyeset akarsz, akkor a jelüket felfestve kavicsra szuper ötlet. Vagy egy kis ujjbáb mindenkinek (ezek nem nagy összegek), vagy kis gyöngy karperec- te is fűzheted gumidamilra! Ez is olcsó es a gyerekek imadják (a fiam is). Vagy ablakmatrica. Ezeket mind meg is csinálhatod, vagy veheted is.A ovipedagógusoknak lehet ajándekcsomi, vagy nekik is valami maradandó: gravírozott toll, bor valami vicces felirarral, virágdísz az asztalra.

2019. júl. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!