Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kisfiam kedvenc állata a...

Kisfiam kedvenc állata a kullancs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves, és kedvenc állata a kullancs. Ez nem is volt nagy probléma (persze furcsán néznek, mikor rákérdeznek), mígnem napköziből sírva jött haza, mert az óvónő kiszedte belőle a kullancsot és eltaposta. Mit tanácsoltok? Hiába mesélek neki arról, hogy beteg lesz tőle, veszélyes, stb. Továbbra is rajong értük, mert "menők". A fűben direkt keresi a kullancsokat. Már most azzal szívja a véremet, hogy hadd öltözzön kullancsnak farsangon.

2019. aug. 22. 21:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de ez annyira cuki!
2019. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Állatbarát :)
2019. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Persze, aranyos és vicces, amíg meg nem fertőzi egy amit direkt összeszed. :(
2019. aug. 22. 21:24
 4/20 anonim ***** válasza:
11%
Jó vicc haha ... 😋
2019. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Az én kislányom meg bogárimádó, a halott állatokat pedig felboncolja, mer kíváncsi, milyen belülről. Halat, csirkét is vetet a piacon, hogy megvizsgálja. Kivagyunk ettől, de valami zseni rejtőzik benne.
2019. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon nagyon aranyos :) szerintem azzal teszed a legjobbat ha elfogadod hogy szeresse ugyis kinovi :) jó egy ilyen szituacio kellemetlen de nem túl sűrűn fordul elő szerencsére. (engem egesz eletemben 1 csipet meg)
2019. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Ember legyen a talpán, aki megtalál a fűben egy kullancsot :D Ez amúgy cuki. Majd kinövi. Ha annak akar öltözni, hát öltözzön annak :)
2019. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
nem azért, de nem lehet hogy látja rajtad, hogy idegel téged, és ez vicces neki? megfigyelésem szerint a kicsi gyerekek jól tudnak az ilyeneken szórakozni
2019. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

"Már most azzal szívja a véremet, hogy hadd öltözzön kullancsnak farsangon."

😂😂😂


Szerintem hagyd rá. Mindjárt itt a szezon vége, jövőre elfelejti.

2019. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy a kullancs vérrel táplálkozik, és azért mászik az emberre, hogy megsebesítse a bőrét és kiszívja a vérét?


Ha zavar, ne hallgasd el az igazságot, persze részletezni nagyon nem kell, de szerintem ez bőven elég ijesztő egy 3 évesnek.

2019. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!