Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi ez ami most van a 9 éves...

Mi ez ami most van a 9 éves lányommal?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó lett, állandóan eldugja magát nagy kapucnis kardigánok alá. Nem kommunikál igazán amikor mond valamit az sokszor bántó nekem mint anya..pl: múlkor egy másik anyával csevegtünk munkáról és lányom csak ennyit odavágott: “anya csak egy pincér és az egy szánalmas munka” ha más felnőtt kérdez tőle valamit nem válaszol vagy csak a halkan súgja: “nem tudom mit mondjak.” Általános ború veszi körül, csak akkor kedveskedik ha kell neki valami, új játék vagy könyv..

Jól tanul, és barátai is vannak akiket ismerek és jó gyerekek. Mégis mi ez ami most van vele? Vigyem pszihológushoz? Vagy ez egy időszak és kinövi?


2020. febr. 29. 16:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Az apukáról nem esett szó a kérdésben...
2020. febr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem néz youtubereket? 8 éves lányom viselkedése akkor változott. Mióta letiltottam ezekről a szennyekről, normálisan viselkedik.
2020. febr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

De nézi a youtubereket! Erre nem is gondoltam hogy árthat. Tudom kiket néz, nem beszélnek csúnyán vagy agresszíven.. de lehet kicsit redukálni kéne..

Az apa azt mondja ez egy időszak, akkor izguljunk ha a kortársaival nem barátkozik vagy ha depresszió jeleit látnánk rajt..

2020. febr. 29. 17:03
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, de ilyet soha nem hagynék neki, hogy minősítsen engem, vagy, a munkámat, sőt bárkit, nincs semmi gond a pincérekkel, de az eladókkal, sőt a takarítókkal se. Gondolom kamaszodik, egy dolog, de ekkora bunkó ne legyen már.
2020. febr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen ez engem megbántott és szégyeltem is magam a másik nő előtt hogy a lányom ilyet mondott főleg a saját anyjáról :(
2020. febr. 29. 17:18
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Vigyed bizony! Gyerekpszicholus vagy gyerekpszichiáter kell neki, feltétlenül.
2020. febr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Időszak vagy sem, ha ezeket most ráhagyod, akkor az lesz neki a természetes, hogy ilyesmit nyugodtan mondhat, mert semmi probléma vele és semmi következménye nem lesz. Meg szoktad neki mondani, ha megbánt valamivel, vagy ha elfogadhatatlanul viselkedik? Kommunikálni kell vele, mert nem gondolatolvasó. Tőled és a többi körülötte lévő felnőttől tanul.
2020. febr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
7-es te vagy szánalmas és ócska ezzel az észjárással. Jóhogymárnem magasztalni kellene egy xaros 9 évest, mert lesüllyedt a bunkók szinjére. Nem véleménye van-ahhoz a leírásból nem tűnik elég értelemesnek-hanem környezete átmosta a gyenge kis agyát és próbál hőbörögni. Amúgy igen, nem pszichiáter kellene neki, hanem egy tökös anya és egy még tökösebb apa-mert szintén a leírás alapján ő sem egy éles eszű és szemű szülő-valamint egy hatásos atyai pofon. Így vagy úgy.
2020. febr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Kedves utolsó!


Semelyik munka nem ocska, és szánalmas, ha az ember dolgozik. Minden munkát meg kell becsülni kedzve a takarítótól, picérekig. Aki szerint ez ocska, és szánalmas, az tuti agyilag egy degenerált. Én tuti mondtam volna alányomnak, hogy "drágám! Anyud szánalmas munkájának köszönheted, hogy van mit enned, van ruhád, és van hol aludnod.. Ha nem tetszik a melóm segíthetek, hogy megismered a való világot drágám! "

2020. febr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ma 17:59 vagyok.

Nem az utolsó mert közben írtak, hanem a hetes válaszadó..

2020. febr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!