Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S kerlek valaki valaszol...

S. O. S kerlek valaki valaszoljon. Huvelygombam van es meg tegnap furodtem a ket eves lanyommal. Szoval egy ket eves kislany elkaphatja a huvelygombat?

Figyelt kérdés
Plusz a ferjem is mondja,hogy talan o is elkapta es na voltak egyutt medenceben,es plusz 16 hetes terhes vagyok. Kerlek valaszojatok. Egy gyereknek lehet ebbol baja?
2016. júl. 31. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Elkaphatta. Kend neki Canestennel, azzal ártani nem tudsz.
2016. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Igen, elkaphatja.
2016. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Hosszú lesz még ez a terhesség nekünk, ha minden héten lesz valami nyűgöd...
2016. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. Nem nyugodtammeg,mennyi az eselye ,hogy elkapta,es hogy veszem eszre? Kerlek irjatok.mit csinaljak mostw?
2016. júl. 31. 13:52
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
igen, de kicsi rá az esély. de kezeltetni kéne, főleg terhesen, bajt is okozhat.
2016. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo nem akarlak megbantani,de valakivel ossze keversz engem. Most masodszor irtam ki kerdest. Amugy meg ha nem tudsz valaszolni akkor nem vagy muszaj irkalni.
2016. júl. 31. 13:55
 7/18 A kérdező kommentje:
Bocs. Utolso elotti. Koszi ,hogy valaszoltatok
2016. júl. 31. 13:57
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Most írhatnám, hogy minek mentél medencébe, ha hüvelyfertőzésed van, tudtál is róla....miért utólag aggódsz....ráadásul terhesen nem is ajánlott a plusz fertőzések miatt.

De hogy értelmes választ is kapj: igen, elkaphatta, ha a bugyiján folyást látsz, vagy vakarózna, akkor érdemes gyereknőgyógyászhoz elvinni. Kezelés nekik is van rá. De Grapefruitmag cseppet is adhatsz neki, az belsőleg is pusztítja a kórokozókat.

2016. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Koszi utolso valaszolo, kiprobaloma greppet. Igazabol en tegnap este egy kadban furodtem vele es ma jelentkeznek a huvelygomba tunetei nalam. A ferjemmel pedig medenceztek ma es o is utana mondta,mintha viszkedne neki.ugy felek
2016. júl. 31. 14:14
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Kedves kötekedő valaszadó! Neked nem mindegy hányszor kérdez és mit?? Azért van ez az oldal,ha nem tetszik nem kell válaszolni,föleg ilyen stilusban! Kérdező szerintem ha ennyire aggodsz akkor keressétek fel a háziorvost és elmondja mi a teendő,holnapig bajotok nem lesz!
2016. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!