Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mikor fog leszokni a fetrengos...

Mikor fog leszokni a fetrengos hisztirol?

Figyelt kérdés
Masfel eves a lanyom, kb egy eves kora ita, ha hisztizik, fetreng hozza. Sajnos sokat is hisztizik, ha valamit nem szabad vagy elvesznek tole, mar fekszik le es uvolt fetrengve. Mit csinaljak, hogy errol le tudjon szokni??

2020. márc. 5. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Azért csinálja mert vagy megkapja végül amit akar, vagy látja rajtad hogy komolyan veszed. Én otthagynám hadd csinálja majd rájön h nem ér el vele semmit.
2020. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Ameddig célt ér vele. Nincs korhoz kötve, 6 évesen is meg fogja csinálni, ha tudja, hogy így megkapja, amit akar. Minél jobban hisztizik, annál jobban nézd levegőnek.
2020. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem kapja meg, eleg hatarozott vagyok. Viszont az teny, hogy baromira zavar, ezert felallitom, probalom elterelni, talan ezzel figyelmet kap. Ha hagyom megjobban hergeli magat.
2020. márc. 5. 12:50
 4/14 A kérdező kommentje:
Marmint azt soha nem kapja meg amiert a hiszti megy...
2020. márc. 5. 12:51
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
De foglalkozol vele és neki ennyi elég.
2020. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Az én 13 hónapos fiam is ezt csinálja.
2020. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
#6 jó tanács köszi...
2020. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
A fiam is csinálja, sőt üt/vág/rúg is ilyenkor. Amit ér, ahol ér. Le szoktam tenni olyan helyre ahol nincs útban és nem okozhat kárt magában vagy másban és lábtávolságon kívül mellé ülök. Az elején volt hogy 5-10 percig is visított mint akit nyúznak, ha kicsit halkult szóltam, hogy itt vagyok ha kellek, vagy ha kell egy ölelés. Ma már egyre ritkábbak ezek a hisztik, sokkal visszafogottabbak és kb fél-1 perc alatt lecseng. Ha megnyugodott akkor megbeszéljük a dolgot, ha olyan történt. Ha csak simán vmire nem volt a válasz és ez volt a kiváltó ok, akkor megyünk tovább nem állunk le boncolgatni.
2020. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Először is próbálj vele kompromisszumot kötni és vagy odaadod neki ami kell és felügyeled figyelsz rá vagy valami hasonlót adsz neki. Ha semmi nem használ akkor pedig ne vedd figyelembe a hisztit.
2020. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akard ilyenkor felalltani meg elterelni a figyelmet. Nalunk ez csak olaj a tűzre és egyébként se ertek egyet h éppen vmi erős érzelmi hatás éri és én elakarom terelni a figyelmét. Most ha te vmin felhuzod magad vagy sírsz te se örülnél ha vki vmi mással elakarja terelni a figyelmed vagy éreztetni veled h ugyan hagyd már abba a sirast. De ha csak jelen van es hagyja h kiadd magadból a feszkot akkor megnyugszol. Persze alap h nem tehet kárt semmiben és senkiben hiszti közben.
2020. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!