Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hagyjatok sirni, ha...

Meddig hagyjatok sirni, ha tudjatok hogy csak hisztirol van szo?

Figyelt kérdés
8 honapos babamat nem lehet letenni jatszani egyedul mert egybol sirva fakad,de nem lehetek mindig melette.jol teszem ha hagyom sirni egy kicsit hatha megszokja hogy egyedul is tudnia kell jatszani?
2014. máj. 7. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Tereld el a figyelmét valami játékkal.
2014. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom én is a válaszokat, ugyanígy 8 hóssal. Ha lát, vagy ott ülök mellette, játszik. Ha kezébe adok valami új játékot, megörül neki, de amint elmegyek, sírni kezd. Én vissza, ő röhög.
2014. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj találni valami játékot, ami leköti, az, hogy csak úgy leteszed és had sírjon, nem jó megoldás. Próbáld fokozatosan szoktatni az önállóságra. Korábban mindig vele voltál, soha nem tudott egyedül meglenni? Mert ez szerintem nem hiszti, az majd később jön, hanem megszokott valamit és ahhoz ragaszkodik.
2014. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nallunk minden jatek 5 percig erdekes,csorgok mar nem erdeklik.epito kockazni meg nem tud.kuszik de meg nem tud ullni.mar nem is tudom milyen jatekot kene neki venni?
2014. máj. 7. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás. Az én fiam is pont 8 hónaposan kezdte. Szerintem ne hagyd sírni! Vagy tényleg csak minimálisan, ameddig nagyon gyorsan elvégzed a munkát. Én ilyenkor visszaszoktam a hordozásra. Mei taiba tettem, a hátamra kötöztem, és hajrá. Nagyon hálás volt érte. Aztán leszokott róla. KItartás!
2014. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon sokat vagyok vele,mert nem birom hallgatni ahogy sir.kezdettol fogva nagyon siros volt.
2014. máj. 7. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
ez az ami nem hiszti! szüksége van rád! sír,mert csak így tudja jelezni,h. nem komfortos számnára a helyzet. én elég szigorú anyuka vagyok, de nem hagytam sírni ilyenkor,pedig 5 percre SEM lehetett magára hagyni!!! állandóan ott kellett lennem. amikor már járni tudott,jött utánam,kapaszkodott a lábamba és bömbölt,amint felálltam. ha leültem mellé a földre,semmi baja nem volt. ezt az időszakot túl kell élni. most 13 hónapos, kiegyensúlyozott, reggel kimegy az udvarra és úgy kell beráncigálnom bármiért is. egyáltalán nem igényel. megy a libákhoz,tyúkokhoz,nyulakhoz,nyúzza a kutyát, kóvályog a kertben, tépkedi a hagyma szárát. teljesen elvan. sztem ha most kielégíted az irántad való igényét,akkor csak arról bizonyosodik meg,hogy ha kellesz neki,ott vagy,bármi is történik. Kitartást!
2014. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az igazi hiszti kb. másfél éves korban jön, az lesz ám csak "jó buli". Most még ne hagyd sokáig sírni, kicsi még.
2014. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó igazat ír! :) És az is, aki a szeparációs szorongást emlegeti egy 8 hónaposnál.
2014. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem hiszti.

Szeparációs szorongás.

Vedd fel, ha téged akar.

2014. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!