Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan legyek jó anya, ha...

Hogyan legyek jó anya, ha elkeserít előre, hogy a kislányomnak ugyanolyan nehéz lesz a párkeresés, mint amilyen nekem volt?

Figyelt kérdés

Megkérdezte pár napja, hogy miért nincs mellem. Gondolom feltűnik neki jobban, mert itthon hanyagolom a push upot. Aztán megmutatta a Barbie babáját. Mondtam neki, hogy nem mindenkinek olyan tökéletes a melle. Megkérdezte, hogy neki majd olyan lesz-e és hogy reméli, hogy igen. Azóta nagyon rosszul érzem magam, mert az én alkatomat örökölte, és ha így van, akkor két pattanás lesz a melle még 30 éves korában is.:( Eszembe jutott, hogy emiatt milyen borzalmasan sokat voltam szomorú tinédzser koromban és hogy tulajdonképpen az egész életemet befolyásolta, mert nem mertem férfiakkal ismerkedni. Pedig mióta ő van, azóta van egy kis mellem, és mivel sokáig szoptattam, meg is barátkoztam a melleimmel, de most éjszaka közepén felkeltem megnézni, hogy létezik, hogy még kisebbre mentek össze most, hogy már nem szoptatok régóta? De nem, olyan 3-4 éve változatlan. Mégis magamba zuhantam, mert most már őt féltem.:( Feljött bennem a görbe hátam is és itt bújom a netet és teljesen kiakadtam azon is, hogy valószínű fűzőre és fogszabályozóra lesz ítélve egész tinédzser korában. Annyira gyönyörű kislány! De legalább a szemromlást nem örökölte úgy tűnik, neki nem kék a szeme. Sajnos nekem nem volt fűzőm, pedig kellett volna. De az se lesz leányálom, ha neki hordania kell. Azt se szeretném, ha arról szólna a tinédzserkora, hogy fogszabályzó, fűző, neadjisten szemüveg...:(

Most teljesen magamba zuhantam. Én nem bírnám még egyszer végigcsinálni a tinédzser koromat és tudom mi vár rá. Legszívesebben bőgnék egész nap, de nem hinném, hogy erre van szüksége egy 6 éves kislánynak.:( Hogyan legyek erősebb anya? Amikor tudom, hogy mi vár rá és nem biztos, hogy meg tudom tőle védeni? Hogy benne maradtam rosszabbnál rosszabb kapcsolatokban, mert nem hittem el, hogy valakinek kellenék nulla mellel? És sorolhatnám. Küzdök a saját életközépi válságommal is. Erre most belém hasított a felismerés, hogy a gyerekemnek hamarosan egy nagyon erős anyára lesz szüksége és még magamat se tudom megtartani:(((



2020. ápr. 24. 22:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
89%

A lányodnak van apja vagyis valakinek mégis csak bejöttél így. A mell korrigálható, én a szemem színével nem vagyok kibékülve. Na azon hogy változtassak?

Ne adj a gyereknek Barbiet mert haszontalan játék és torz testképet alakít ki benne, a te esetedben meg is van az eredménye. Adj neki más játékot vagy rendes babát ami baba és nem egy luxusprosti mini változata.

2020. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
97%
Az elet nem egy habos torta, de neked is sikerult reprodukalodni szoval neki is fog menni, mellesleg megsugom rengeteg ferfinek nem szamit a mell meret.
2020. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:

Nem én adtam neki a Barbie-t. Én korainak éreztem, de több helyről is kapott, amikor még alig volt 3 éves. Pl. férjem szüleitől vagy a szomszédoktól.

Azért írtam a társkeresési problémák közé, mert nekem felnőtt koromban is befolyásolták ezek a testi hibák a párkeresést.

2020. ápr. 24. 22:23
 4/62 anonim ***** válasza:
97%
Keress fel pszichológust.
2020. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

Hiába reprodukálódtam, ha nem sok boldogságot adott a párkapcsolat. Ha lett volna mellem, a férjem mellől már egy év után dobbantottam volna, mert nem vállalt fel egy közegben. De úgy voltam vele, én úgyse találom meg a viszonzott szerelmet soha.

Műtétet nem akartam. Pénzem se volt rá, és csalásnak éreztem. Persze a push up is csalás. De azt csak azóta hordok, amióta kellettem valakinek. Tisztában voltam vele, hogy nagyon ciki lenne az első szex, ha levetném a push upot és akkor derülne ki, hogy egy 10 éves lánynak nagyobb melle van, mint nekem.

2020. ápr. 24. 22:28
 6/62 anonim ***** válasza:
87%

A nagy mell mánia a 2000es évek elején tombolt, ma már senkit nem érdekelnek a kicsi mellek, az is szexi. Arra lehet venni gyönyörű csipke bralettet, az nagy mellen undorító lenne.

Fogszabályzó és fűző? Nem a világ vége. Átmeneti. Lehetne epilepsziás, lehetne vak, lehetne bármi más. Élethosszig tartó baj.

2020. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
85%

Az élet pasi nélkül is lehet nagyszerű. Ne neveld bele ezt a baromságot, hogy az élet értelme egy farok meg a humanoid tartozéka.


Ő egy gyönyörű, okos, leendő független nő. Nincs szüksége egyetlen pasira sem a boldog élethez. Ha lesz pasija, az szuper lesz de ha nem lesz, úgy se tragédia

2020. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
84%
Hé! A férjedtől is örökölt géneket! Nagy valószínűséggel más mellei lesznek mint neked. De ez a mellkérdés csakis nektek nőknek téma! Egymást hergelitek ezzel! 0 mellel is szívesen kötném össze az életem ha amúgy az agya rendben van, nem úgy mint neked...
2020. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim válasza:
97%
Ennek a lánynak tényleg van rá jókora esélye hogy borzalmas fiatalkora legyen de nem az alkata miatt hanem mert tudatalatt is egy borzalmas negativitast, onbizalomhianyt, keserűséget fogsz beleoltani.
2020. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
91%

Te normális vagy? Csak mert nekem nem úgy tűnik. Pszichológus, de gyorsan, mert tényleg borzasztó lesz a lányodnak, ha ebben kell felnőnie.

Hiszti a köbön.

2020. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!