Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek egy szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkeeper kérdése:

Hogyan közeledjek egy szingli anyukához?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki nagyon tetszik. Valamilyen szinten barátság alakult ki közöttünk, bár ez még inkább csak "jó ismerettség". Van egy 7 éves kislánya, akivel szintén jól kijövök. Nem messze lakunk egymástól és volt, hogy segítettem bevásárolni neki stb.

A gondok: Ő 34 éves én pedig 26. 2 éve vált el és nem hiszem, hogy komolyan venne engem. Pedig én abszolút komolyan allnék hozzá és a gyermeke sem zavar, sőt! Tanárként jól kijövök a gyermekekkel

Mit tanácsoltok? Holnap elmegyek és segítek neki a boltba járásban így lenne esélyem találkozni vele. Félek, mert nem akarom elszúrni. Tanácsok? Nyílvan tudok csajozni, de ettől most megilyedtem. Félek a vissgautasításától, mert onnantól el is vágnám magam nála.



2020. ápr. 8. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

"nem hiszem, hogy komolyan venne engem."


Majd azt ő had döntse már el :) bár ennyi magabiztosság mellett ne lepődj meg ha ezt mondja majd

2020. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megijedtem* :D
2020. ápr. 8. 15:48
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Tanárként ezt írod: megilyedtem?! Ez most komoly? Egy kiskutyát nem bíznék rád, nemhogy egy gyereket.
2020. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sokkal fiatalabb vagyok. Párszor mondta, hogy "nekem jó még, mert fiatal vagyok". Magabiztosságommal nincs gond. Mondtam már neki, hogy vonzó stb. Burkoltan sokat bókoltam neki.
2020. ápr. 8. 15:51
 5/12 A kérdező kommentje:
Javítottam. Nyilván te tökéletes vagy :D itt a személyeskedés valami elvárt alapvető viselkedési forma?
2020. ápr. 8. 15:54
 6/12 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Jajj, 42%-os nem tudsz már túllépni ezen? Keress gyerektelen nőt.
2020. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
De van vele gond mert ide irkálsz ahelyett h vele beszélnél.
2020. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Én a helyedben mindenféle burkolt bók nélkül megkérdezném tőle, hogy nincs-e kedve meginni egy kávét, az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy nem utasítana vissza. Vagy elvihetnétek a kiscsajt a játszótérre és addig ti a padon kicsit elbeszélgetnétek. Nézz a szemébe és mondd el neki, hogy mit érzel iránta. És ha visszautasít, azért nem te leszel a hibás, és ő sem. Egyszerűen csak nincs felkészülve egy kapcsolatra (még). De ha kedvel, és ő is érez irántad valamit, biztos, hogy nem fog elutasítani, még ha habogva és izgulva is mondod neki azt, ami benned van érzés.
2020. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Leszámítva egyetlen női választ teljesen jó női válaszok vannak ott, a férfiak viszont siralmasak. Be kéne tiltani a válást? Meg pofonnal nevelni? Na mindegy, szerencsére normális emberek nem így élnek mint amit az ottani kérdező felvázolt. Hagyjátok, majd az itteni kérdező eldönti, akar-e ezzel a nővel kezdeni, nem kell itt a megkeseredett károgás.


Mondjuk kérdező, én a hölgy helyében finoman nemet mondanék neked. Ez a korkülönbség most nem zavaró, de már 10 év múlva az lesz, és ha az anyuka hosszú távra tervez, nem szeretne azon stresszelni majd hogy neked fiatalabb kell amikor elmúlt a varázs....érted.

2020. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!