Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért lehet hogy a 9 éves...

Miért lehet hogy a 9 éves fiam állandóan bohockódik, idétlenül viselkedik otthon is és az iskolábn is?

Figyelt kérdés
Amikor kettesben vagyunk akkor olyan jól el vagyunk nem kell vele veszekedni, de ha más is otthon van vagy megyünk valahová kikészít a viselkedésével. Sokat próbáltam már beszélni vele erről de nem lett erdménye. Most már a tanárnő is panaszkodik hogy órákon is bohóckodik. Mindenen vigyorog, mintha élvezné hogy mérges vagyok. Meddig normális ez?
2008. nov. 26. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

sajnos ez a kiskamasz kor.mivel mostanában egyre korábban érnek-ez is hamarabb jön el.emlékezz vissza,te milyen voltál-én legalább is mindenen röhögtem a barátnőmmel-egy idétlen szótól elkezdve a kisujjamon át mindenen..majd túl lesz rajta,csak tarts ki....egyébként próbáltad vmi kűzdő sportra beiratni?-ahol fegyelmet tanul.engem a karatén 100 guggolással büntettek,amikor viháncoltam..

2008. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sajnos nem hajlandó járni semmire sem focira sem másra.
2008. nov. 30. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
figyelemre van szüksége. fel akarja hívni magára a figyelmet. zavarban is van, nem tudja a megfelelő módot.
2008. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Hm, a kistestvérem is ebben az időszakban van...vagyis már régóta. Figyelemre vágyik, egyfolytában "szerepel".Mindenbe beleszól,mégha nem is ért hozzá.Azthiszem fontosnak akar látszani.

Viszont ez az egész egy időután el is durvulhat.Vigyázz,hogy miket engedtek meg neki.Kicsit próbáljátok elmagyarázni neki,hogy nem csak úgy figyelnek rá,hogyha bolondkodik.

2009. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, csak sajnos a beszélgetés nem használ. Tudja hogy idegesít ha bohóckodik, de szerintem annál inkább csinálja.
2009. jan. 6. 16:38
 6/8 anonim válasza:
Az én gyermekem is ebben a fázisban van , pedig ő még az idén lesz 7 éves .Totál kiboritotta az ovónénit , azt sem lehet ráfogni hogy nem figyelünk rá , hisz körülötte forog minden.El fog mulni és majd jön egyéb. Türelem,türelem,türelem........
2009. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A bohóckodás teljesen rendben van. Elmúlik.

Talán kicsit gyorsabban múlna, és ez a kor ideális rá, ha valami olyan dologgal kötnéd le amiben tehetségesnek tűnik. Focin kívül sokezer más képzés és foglalkozás van.

Ha produkálni szereti magát, és verbálisan fejlett akkor vers vagy bármi amit előadhat, hallása van zeneiskola, ha manuálisan tehetséges pinpong, kosár, de joly joker az úszás is stb,stb..

Rendszeres elfoglaltság és terhelés haszos lehet.

2009. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam 7.es koromig kifogja nőni ne félj ! :)
2009. febr. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!