Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Túl jó a gyerek babakora...

Túl jó a gyerek babakora óta?Mi a baja annak a babának/gyereknek akit ha leraknak valahova ott is marad? Nem beszél családon kívül senkivel, ha van valaki van hogy képes sírni/ordítani.

Figyelt kérdés
Nem kiváncsiskodik, nem feszegeti a határokat.
2021. aug. 27. 18:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ugyanilyen "jó" gyerek voltam. Babaként is,végigaludtam az éjszakát, a magatartásom mindig ötös volt a suliban. Felnőttként is egy teljesen nyugodt Budha feelingü ember maradtam. Lehet, hogy nem kell ezt túlmisztifikálni..vlszg csak nyugis.
2021. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Nekem a sógor gyerekei ilyenek. 3ból kettő, ha rájuk nézek már el is süllyednének. Mindenkitől félnek. Ha rajuk mosolygok akkor elsírják magukat, pedig nem vagyok annyira csúnya nő. 🤣🤦‍♀️ Ők olyanok. Antiszociálisak. A suliban általában az ilyeneket verik meg, aztán kockák lesznek, majd az IT-sek... 🤣 Van ez így.
2021. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha baj lesz vele ha nagy lesz? Igy nem tapasztal meg semmit.. Empátia lesz benne?
2021. aug. 27. 18:31
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Introvertáltnak tűnik, talán félénk. Ez még nem jelent semmit. Én pl. mindig introvertált voltam, nagyjából az is maradtam. A lányom viszont kiskorában visszahúzódóbbnak tűnt, de kiskamasz korára elég jól kinyílt a csipája. Magabiztos, kommunikatív, barátkozó. Azért maradt benne egy egészséges óvatosság, de teljesen normális személyiségű tini lett. Mondjuk lehetett ebben szerepe annak is, hogy mindig járt bölcsibe, közösségbe, sok programra vittem, játszótérre rendszeresen, gyerekeket hívtam meg magunkhoz, igyekeztem erősíteni a szociális készségeit. Neked is ezt tanácsolom, persze fokozatosan, figyelve a gyereket.
2021. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hány éves?
2021. aug. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Bírom az ilyen okosokat, mint a #2es😃 Világodról nem tudsz, az tökéletesen látszik a kommenteden. Az antiszociális teljesen mást jelent, nézz utána. “Annyira nem vagyok csúnya nő”. Ebben ne legyél biztos. “A suliban általában az ilyeneket verik meg” Én mélységesen elszégyellném magam, ha olyan agresszív és frusztrált kölyköket nevelnék, akik mások verésében lelnek örömet. Na, azok aztán a sérült gyerekek.
2021. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a gyerekkel.
2021. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs az ilyen gyerekkel, miért kellene bajnak tekinteni, ha egy gyerek nem problémás? Bárcsak több ilyen lenne.
2021. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"A suliban általában az ilyeneket verik meg, aztán kockák lesznek, majd az IT-sek..." - Aztán felnőttként többször annyi fizetést kapnak, mint akik korábban megverték őket. ;-)
2021. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fura ez tudom kiírtam a kérdést, mint ha egy gyerekről lenne szó, az a "gyerek" én vagyok az emberek utálnak, igen áltálánosban sokszor voltam célpont, közép suliban is piszkáltak, tanárok utáltak, szülők testvérek nyomorultnak néznek,
2021. okt. 12. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!