Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan "betegség",...

Létezik olyan "betegség", hogy egy felnőtt gyereknek érzi magát?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és a szobám teljesen úgy néz ki mint egy gyerekszoba.Minden csupa rózsaszín,plüssállatok stb.

Imádom a gyerek dolgokat pl baba fürdető, baba hintőpor, cumi, és szeretnék egy cumisüveget is,hogy abból igyak, nagy méretű gyerekágyat is szeretnék meg minden ilyen cuccot be szeretnék szerezni.De ez elég betegesen hangzik nem? Egyszer egy filmben láttam ilyet,és nem tudom hogy ez most valami féle lelki betegség?



2015. szept. 29. 17:07
 1/3 homo ludensz ***** válasza:
Nem nevezném betegségnek. Egyszerűen tudat alatt félsz felnőni,felnőtté válni. A probléma az hogy ha valami közbejön és kiszakadsz ebből a közegből minden csőstől egyszerre fog a nyakadba szakadni és te ott állsz minden tapasztalat nélkül.
2015. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Infantilis vagy :)
2015. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is gyerek szeretnék maradni, de nem kisbaba, csak gyerek. Egyébként Pán Péter-szindróma a neve.
2015. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!