Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A gyerekem hiszti rohamot kap...

A gyerekem hiszti rohamot kap a dokinál? Van erre megfelelő megoldás?

Figyelt kérdés
Amint megpillantsa a dokit el kezd torka szakadtából sírni üvölteni, hisztizni oda csapja magát, teljesen magán kívül van. Mindegy milyen dokiról van szó, még mielőtt azt mondanátok váltsak. A fogorvosnál is ez volt, sőt az én házi orvosomnál is pedig engem vizsgált meg. Hamarosan ismét státuszra kell vinnem (2 éves) és sajnos tudom hogy emiatt újfent nem lesz normálisan megvizsgálva, csak kipipálja a doki hogy volt bemt. Volt valakinek hasonló problémája? Magyarázok neki a vizsgálatról, dokiról, mesét nézünk, könyvet olvasunk stb. Nem buta gyerek, csak kegyetlenül akaratos és ha valamit nem szeretne így reagálja le. Leg szivesebben el se vinném. A dokit kérdeztem, ő csak meghúzta a vállát annyit mondott van ilyen, majd kinövi. Igaza lehet?
2021. szept. 6. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Én gyerekkoromban két ku*a nagy pofont kaptam, meg is szeppentem, és az orvos rendesen meg tudott vizsgálni.
2021. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Kérd meg az orvost, hogy vegye le a fehér köpenyt.
2021. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 2 éves, sajnálom fel pofozni.

#2 nem köpenye van, csak fehér póló és fehér nadrág

2021. szept. 6. 16:05
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Szinte az összes gyerek ilyen. 2 éves. Mit vársz tőle? Nem hiszem, hogy a dokitok eddig nem látott ilyet.
2021. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Egy kis plüss játékot a kezébe adni, azzal vinni és őt is megvizsgálja a doktor bácsi.
2021. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%

Az igen, az utolsó 3 válaszra 8-10 lepontozás jött, válasz sincs ennyi, magyarul idejöttél, lehúztál mindenkit és segítség nélkül tovább léptél.


Kapsz egy sütit!

2021. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

És 77% az aki egy 2 évesnek 2 kurvą nagy pofont javasol!

Igen, attól biztos megoldódik az orvosoktól való félelme.

2021. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Az én lányom is ilyen, pedig szereti az orvosos meséket és van orvosi táska játéka is (ő kérte). De valószínűleg nála egy trauma váltotta ki ezt. Én abban bízom, hogy ezt kinövi.
2021. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Az én fiaim is ezt csinálták, Kinövik. Neked meg túl kell élni azt a 20 percet. 😅
2021. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Előbb-utóbb kinövi. Én is ilyen voltam gyerekként. Sokat jártunk orvosokhoz, mert koraszülött voltam. Már ha az ismerős lépcsőn mentünk lefelé, akkor elkezdtem üvölteni. Próbáltak mindenfélét: ajánlottak játékot ha jól viselkedek, meg tényleg bármit de semmi nem hatott. Általában hárman fogtak le egy vizsgálathoz. Nem volt rá megoldás csak a fizikai erőfölény. Plusz azonnal behívtak, hogy a sok kint várakozónak ne kelljen sokáig hallgatnia a hisztizésem. Nos, kinőttem :D
2021. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!