Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autista gyermekek szülei! Mi...

Autista gyermekek szülei! Mi a gyermeketek kedvenc étele?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Spagetti szósz nélkül 🤷🥰❤️
2022. febr. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Bolognai spagetti, pörkölt tésztával, csirkemájpörkölt és a gombóclevesek minden mennyiségben (máj,gríz,hús).

6 éves kislány.

2022. febr. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

2es vagyok. Szerencsére a lányom nagyon jó evő. Asperger szindrómás.

Reggelire a vajas mézes fonottkalács az minden nap jöhet, meg a túrórudi.


Gyümölcsöt sokat eszik.


Régebben nem ette a fehér és a zöld ételeket, de szerencsére elhagyta.

2022. febr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem autista gyermek szülője vagyok, hanem autista.


Kedvenc ételeim :

Magyaros / hawaii pizza

Sajtos lángos

Citromos, fokhagymás garnélarák

Rántott ponty krumplisalátával


Gyermekkoromban jóformán csak pizzát vagy rántott / sült húst / halat ebédeltem sült krumplival. Levesből egyedül a húslevest ettem meg.


Reggelire / vacsorára a sonkát szerettem kenyérrel és hagymával vagy a Medve Sajtot kiflivel.


Az édességért sosem voltam oda.

2022. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ötleteket keresek, mert lassan nem tudok mit enni. Állaggal, szaggal, színnel, mindennel problémám van. Új ételeket nagyon nehezen próbálok ki, de a régieket meg kezdem megutálni.
2022. febr. 9. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miket szeretsz?
2022. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sültkrumpli, rizs, csirkehús (nuggets a kedvenc), csirkepörkölt, pici egyenletes tarhonya, spagetti/csavart tészta tömlős sajttal vagy magában.
2022. febr. 9. 22:56
 8/10 Logika2015 válasza:
100%

Autista lányom hihetetlen jó evő. Mindent megkóstól, ami nem ízlik azt soha többet.

Van néha, hogy "becsípődik" egy-egy étel, de pár nap alatt elmúlik. Ami nagyon megy: főtt tojás, rizs, füstli klasszik virsli, sága borjú párizsi, gyümølcsleves de csak turmixolva, vajas-mézes kenyér, maggi paprikás csirke ízű tészta, hús-csontleves (ha anya adja, csak tésztával, ha apa, akkor minden is mehet), piros alma, főtt kukorica, amerikai palacsinta, natúr hántolt szotyi.

A fiam ADHDs, vele viszont kínszenvedés, 4-5 féle étel, zéró gyümölcs, semmi új nem jöhet.

2022. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazokat eszi a lányom, amiket te is, kérdező! Az üres kelt tésztákat, majd később a vaníliás hatású kelt tésztákat, a mákos bejglit, a kenyeret, a tojássárgáját a tükörtojáson, a virslit, a párizsit, a tonhalas szendvicset, az almaszirmot, aranygaluska, mákos guba, kakaóba kalács, kalács, levesek leve kenyérrel mártogatva, nagyon ritkán pörköltszaftos rizs. Megeszi még a bulgurt is, meg a tejbegrízt.
2022. febr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 4,5 éves . Össz vissza 3 dolgot eszik. Sült krumpli

(csak a hasáb) kakaós kalács, és a fasírt de abból csak azt amit én csinálok, vagy a panírozatlant. Ennyi

2022. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!