Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Létezik valamilyen statisztika...

Létezik valamilyen statisztika arról, hogy a kisbabák, kisgyerekek kb hány %-a igényel nonstop felügyeletet és hány mellett lehet mást csinálni ? Nektek mi a véleményetek, melyik gyerektipus a gyakoribb ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem létezik
2022. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz non-stop felügyelet alatt? Meg az se mindegy, hogy mennyi idősről van szó.
2022. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
En egyszer csinaltam errol egy nem reprezentativ felmerest az egyik anyukas csoportban. Ha jol emlekszem, kb. fele-fele volt az arany. Szinten nem reprezentativ, de a kornyezetunkben, illetve a csaladban, meg magunknal is azt tapasztaltuk, hogy az egyik gyereknek allando testkozel, figyelem kellett kicsikent, a masiktol meg sookkal jobban lehetett csinalni dolgokat. De itt semarrol van szo sem az elobbi felmeresben, semaz utobbi tapasztalatoknal, hogy a gyerek szobanoveny-tipus, olyannal nagyon ritkan talalkoztam, konkretan sok ev es gyerek alatt egy babanal.
2022. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok, es az 1 ev alattiakrol irtam.
2022. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én felmérésem szerint az egyedülálló anyák, illetve a kis korkulonbseggel szültek, akiknél nem bolcsis a nagyobb, simán meg tudnak csinálni mindent. A párkapcsolatban élők, illetve azok, ahol a nagyobb napkozben intézményben van, ők nem tudnak kb semmit csinálni.
2022. aug. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!