Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nemvárt-napi pozitív tesztbő...

A nemvárt-napi pozitív tesztből megmaradt a babád?

Figyelt kérdés

Statisztikára lennék kíváncsi igazából, azért a kérdés :)


ha szeretnétek, bővebben is kifejthetitek



#statisztika #terhesség #nemvártnapipozitívteszt
2021. nov. 24. 19:11
A kérdező szavazást indított:
igen
igen, de voltak komplikációk
nem, elment a baba következő napokban
nem, elment a baba a következő hetekben
52 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Ez egy nagy számú statisztika, ha érdekel. :) Én napról napra követtem, amíg tudtam.

2021. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Meglepődnél, de az átlagemberek többsége akkor szokott rájönni, hogy terhes, így itt a legmagasabb a firtatott arány is.
2021. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igen, sejtettem, de azért érdekes lehet, hogy ezután mekkora arányban maradtak meg a babák. azaz mennyire biztos.

ennek kapcsán már csak azért is érdekes számomra, mert amint megkapom a dokitól, hogy élő embrió, szeretnék is táppénzen maradni, mondhatni baci és vírustanyában dolgozok...

2021. nov. 24. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Nemvart napján sosem teszteltem, utána mindiv 2-3nappal.

1.pozitív teszt, nemvárt után 5nappal megjött

2.pozitív teszt, a fiam (3 éves)

3.pozitív teszt, üres petezsák, műtét a 9.héten

4.pozitiv teszt, 1 hét után jött meg

5.pozitív teszt, a lányunk, 8hetes

2021. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem akarlak elkeseríteni, de attól még, hogy a doki megállapítja, hogy élő embrió, az még semmire sem garancia. Mint ahogy az sem, ha más terhessége megmaradt.

Egyébként ugyanígy voltam, mint te. Nemvárt napján pozitív. 6. hét derekán mentem is táppénzre, mert ugyanilyen fertőben dolgoztam. Igaz, egy enyhe vérzésem is volt, de a munkahelyem miatt vett a doki elsődlegesen táppénzre - ez volt a súlyosabb fenyegetés.

2021. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tudom ezeket, bármikor bármi történhet. ettől függetlenül rizikósnak érzem, hogy tovább dolgozzak. oviban dolgozok, szóval még idén tervezek dolgozni, október 22 volt az utolsó mensim. 11hetes leszek mensi szerint januar első hetében, onnantól maradnék itthon. (hosszabb a ciklusom, szóval inkább csak 10hetes lennék akkor)
2021. nov. 24. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Mikor az elmaradt menstruáció napján teszteltem pozitívat, akkor 1 héttel később megjött.

Következő hónapban, amikor bőven az elmaradó vérzés előtt teszteltem pozit, akkor meg nem ment sehova a baba. Ez van 39 hete 😂

2021. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Legtöbb esetben terheség teszt pozi után nem megy el baba, bár váratlanul el tud menni. Hogy vagy kérdező?
2021. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, jól vagyok, fura érzés van az alhasamnál, nem igazán tudom leírni hogy milyen is.. emellett megjön érzésem is van, vagy 3x voltam is ma már megnézni hogy biztos nem jött e meg 😄 a ma reggeli tesztem pozitív lett (ma van a nem várt napja). kb óránként járok pisilni napközben, bár tény hogy egész sokat is iszok😀
2021. nov. 25. 14:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2022. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!