Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mindent meg adtam neki és...

Mindent meg adtam neki és ezzel így elrontottam mindent?

Figyelt kérdés
Kisfiam apukája hamar (1 éves volt) teljesen kilépet az életünkből,19.hónaposan ment fiam bölcsibe hogy tudjak dolgozni vagyis inkább meg adjak neki mindent, évekig ez ment, eltörte telefon kap ujjat, véletlen le ejtette tabját kapott újat, ezt úgy kell elképzelni 5-6 tab 6-7 telefon +2 tv, ezek mellet mindig mindent boltokból nem volt határ, mielőtt nagyon elkezdenétek bántani igen most már tudom!!! Mentségemre szolgáljon hogy nem akartam hogy szegény gyermek kora legyen mint nekem, első gyermek is. Fél éve borzasztóan rosszul kezdett viselkedni, szépen ami eltörött nincs helyette ujj, 4 hónapja nem telefonozik- 3 hónapja nincs tab (egyáltalán) PS4 1 hónapja H elvettem max heti 1-2 alkalom, és még mindig annyira szofogadatlan kiabál velem felemeli hangját, reggel kértem fujjunk orrot ő nem hàt ráűtőttem mérgembe, sírt utána rosszul esett, de már nem tudom H fegyelmezzem, hogy szót fogadjon, fáj H rávagtam de már nem tudom mivel büntessem, hiába beszélek vele hogy miért nem fogadsz szót kisfiam (7 éves). Tudom H elrontottam tisztában vagyok vele, aki nem tud tanácsot írni kaláccsal ne dobàljon van èppen elég itthon, köszönöm!

#anya #Megkapott mindent #Szülői gondatlanság #7 éves fiú gyermek
2022. szept. 15. 08:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus nélkül ebből nem tudsz kikeveredni, mert 7 éve módszeresen rontod el a gyerek nevelését. Annyit mindenesetre mondok, hogy büntetéssel nem lehet senkit jobbá varázsolni, agresszívvé, frusztrálttá, veled szembefordulóvá viszont nagyonis! Ne rajta verd le, amit te 7 év alatt a totálisan összevissza "neveléseddel" elrontottál, ez nem az ő hibája, ő olyan, amilyenre te nevelted. A gyereked legalább annyira szenved, mint te. az is érdekes, hogy az iskolában hogy viselkedik, elfogadja-e a tanító irányító szerepét és nem agresszív-e a társaival. Ez nem tanács kérdése, 10 sorban nem lehet a gyakorikérdéseken varázsszert adni. Menj el a pedagógiai szakszolgálathoz gyermekpszichológushoz, amire mindkettőtöknek szüksége van egyszerre, és ez egy többhónapos folyamat lesz, mire téged megtanítanak nevelni, a gyereket megtanítják megérteni az anyja szélsőséges összevissza viselkedését és kialakítani köztetek egy együttműködő békét.
2022. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, önmagában attól, hogy vettél neki 7 új telefont, nem lesz szófogadatlan, vannak nálatok más bajok is vastagon.
2022. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
Remélem, a nyelvtankönyvet is meg fogod neki venni.
2022. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Minek tablet és okostelefon egy 7 évesnek? Szerintem első körben ne a képernyőn legyen a hangsúly hanem a sportoláson, második körben pedig nevelési tanácsadó vagy pszichológus.
2022. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy egy olyan gyereken, akinek ilyen buta anyja van, semmi nem segít. Neked kéne másnak lenned, de nyilván nem leszek.
2022. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Ejha !

Pont 7 evesem van, szinten egyedul nevelem szuletesetol.

SOHA nem volt meg telefonja, sem tabletje, igy el sem torte. Mi a jo fenenek egy 7 evesnek telefon ???? Legyen mar eszed ! Olvass neki konyvet, tarsasozzatok, aztan majd normalis gyerek lesz belole.


Ui. kis muvelodes meg olvasas rad is ferne...

2022. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
*1 Nem jár még iskolába utolsó évét tölti oviban. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2022. szept. 15. 14:10
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Együtt töltött aktív idő, játék, beszélgetés, kirándulás, közös főzés, programok. Amit utálni fog,mivel valószínű eddig te csak dolgoztál,hogy "mindent " megadj neki, és sajnos eközben pont semmit nem kapott. Nevelési tanácsadóban tudnak segítséget nyújtani, hogy miként állj ennek neki. Most van az utolsó pillanat,mikor nekiállhatsz, nem lesz egy fáklyásmenet, de ha nem akarod,hogy pár év múlva neked menjen, elverjen, bűnözővé váljon érdemes nekiállni.
2022. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Hét évesen utolsó évét oviban?!?!
2022. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
9-es, 8 éves korig lehet óvodában maradni.
2022. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!