Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért nem viszi le a szemetet...

Miért nem viszi le a szemetet szó nélkül?

Figyelt kérdés

A kilenc éves lányunk feladata a szemét le vitel és az új szemeteszacskó elővétele.



Ez nem sok dolog, de gyakran olyan nehéz rávenni. Megmakacsolja magát és azt mondja nem viszi le, ebből gyakran lesz veszekedés, utána leviszi és maga sem érti miért veszekedtünk 20percet ha 1perc alatt letudja vinni a szemetet.



Miért nem viszi le szó nélkül vajon? A lány amúgy autista, nem tudom ez számít e jelen esetben.



köszönöm a válaszaitok


2022. okt. 25. 14:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es, durva memóriád van :D
2022. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Durva, foleg hogy szorol szora ugyanaz. Mi lehet vajon a cel ezzel? :D
2022. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eszébe jutott, hogy van még ide regisztrációja, és megismételte a legutolsó troll kérdését :D Az is lehet, hogy 2011-ben is megkérdezte már :D
2022. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem az elején is fura volt a kérdés. Egy gyerek, aki ráadásul autista is, nem akar részt venni a házimunkában, de furcsa.

Hát, nekem nem furcsa, én nem tennék fel ilyen kérdéseket.

2022. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!