Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 13 hónapos kisfiam pici kora...

13 hónapos kisfiam pici kora óta sokszor kikészit minket. Már betegségre gyanakodunk. Mit gondoltok? Többi lent

Figyelt kérdés
Kisfiam 35 hétre született. Pici korában még semmi gond nem volt vele. Ahogy nőtt, úgy lett egyre nehezebb. Sokszor kikészitett minket a sok nyuglodese, sírasa miatt. Minden mozgasfejlodest utolsó pillanatban kezdett csinálni. Most 13 honapos, de még nem jár. Feláll de elég instabil. Már azt hittem könnyebb lesz, de mostanság megint kikészit minket a nyuglodessel. Mindent akar, de semmi se jó. Ránutat dolgokra, tapsizik, pápázik. De nem beszél, csak fura hangokat ad. Mintha nem is igazán értené amit mondok neki. Nem azt mondom semmit nem ért, de gyanús nekem az értelmi képessége. Pl kérdezem hol van apa és néz rám (apa a fürdőben volt)
2022. nov. 1. 20:51
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
59%

korábban született ergo neki nehezebb behozni amit amúgy kellene

a húgom 6hónaposan született 850g-al

ha látnád nem mondanád meg ezt róla


vedd azt alapul h 5 héttel később kell minden határt kitolnod mivel annyival előbb született. ezt már a húgomnál is figyelembe vették anno 1970es években...

2022. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
66%

Nincsen a gyermekeddel semmi gond.

Például a járás:

1. Gyerekem 1 évesen járt

2. Gyerekem 18 hónaposan járt

3. Gyerekem 14 hónaposan járt.

Vagy a pápá intés:

1.és 2. gyerekem 1 évesen pápát intet.

3. gyerekem 18 hónaposan.

És még sorolhatnám....

Szerintem teljesen átlagos a gyermeked.

2022. dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%

Miért 0 % az, hogy leírom, hogy vigye el neurológushoz?

Elviszi, mi baja lesz tőle? Maximum azt mondja, hogy semmi gond a gyerekkel.

De egy anya érzi, ha gond van a gyerekkel. Bírom itt a nagy bezzeganyákat, akik leírják, hogy semmi gond, csak az anya túlaggódja. Én évekig ezt hallgattam, aztán az óvodában meg közölték, hogy tuti autista a gyerekem.

Rengeteg lehetőség van a kivizsgálásra, sajnos az államira éveket kell várni, a magánért meg mélyen a zsebedbe kell nyúlni. Viszont ha aggódsz, érdemes utánajárni.

2022. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!