Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy szoktassam le a 13hónapos...

Gmelania kérdése:

Hogy szoktassam le a 13hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Ha berakom a kiságyba valamiért csak két percre és ő nem szeretné, akkor tömi a kezét a szájába vagy a kiságy szélét próbálja be kapni. De ezt egészen addig hajlandó csinálni,hogy öklendezni kezd és vörösödik a feje. Így tiltakozik a kiságy ellen.Hiába mondom nem szabad, csinálja tovább.Próbáltam nem odafigyelni rá, hátha leszokik, de félpercnél tovább nem szoktam hagyni hogy csinálja (nem szeretném ha hányna vagy egyéb dolog történne).Hogy tudnám erről leszoktatni? Előre is köszönöm a segítséget!
2016. máj. 30. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Viszkethet az ínye.vegyél neki rágókát.a dm es nagyon jo.
2016. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a foga/ínye miatt csinálja, nem a kiságy miatt
2016. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésből, csak kíváncsi vagyok:

Miért teszed be két percre a kiságyba?

2016. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van pár rágókája, de mindent csinál vele, csak azt nem amit kéne. :) Azért gondoltam, hogy esetleg a tiltakozás jele, mert csak ott csinálja. A fogzást pedig kimondottan jól viselte eddig (egyébként most tört át a 7. foga)

3. válaszoló: pl. ha pisilnem kell. :) Egyben van a fürdő és a wc,és amíg én pisilnék, addig ő szeret felállni a kád szélénél. Én viszont félek, hogy esetleg meg csúszik. :( Kapaszkodva állni már tud egy ideje, két napja áll fel egyedül pár másodpercre. Szóval féltem, na. :)

2016. máj. 30. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet fogzásra gélt kapni pl Dentinox vagy Dologel.

Az elsőben van lidokain is

2016. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!