Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Sni-s gyerekek szülei! Ti...

Sni-s gyerekek szülei! Ti hogy viselitek a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Annyira elárasztott a gyász érzése. Mások szép karácsonyi családi képeket készítenek - mi még egy kép erejéig sem tudunk szép családnak tűnni.

Minden pillanatunkban ott van a másság. Már annyi mindent elengedtem, és mindig egyre többet kell.



2022. dec. 27. 14:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem "másság" SNI alapján kell megkülönböztetni az embert...



"mi még egy kép erejéig sem tudunk szép családnak tűnni."


- Most ezt úgy érted,azért mert SNI-s a gyereked attól nem vagytok "szép család"?

2022. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
80%

Mi neked az sni? Ebből nem derül ki hogy ez valami fogyatékosság, vagy más dolog, vagy esetleg egy unatkozó személy kérdése (95%).

Én is az vagyok vagyis már jócskán felnőttem. Antiszociális személyiségzavarral diagnosztizálva, mondjuk ez apám részéről öröklött. Mégse zavar és nem is okozott különösebb gondot.

2022. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha Facebookon valakik egy kép erejéig szép családnak tűnnek, az a lényeg, vagy a valóság?
2022. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%

Azért az sni eléééég tág fogalom...

Nekem is sni-s a gyermekem, mert hallókészüléket hord, ettől még ebből semmit nem érezni másnak az ünnepekkor, mintha nem lenne készüléke

2022. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Jeszuss ne már nekem teljesen egészséges a gyerekem (kicsit aktív és nagyon hisztis) de mégsem csinálok karácsonyi fotot mármint ha készült készült de nem facen élem az életemet kép sincs fent a gyerekemről…gyász érzése ilyenkor … szerintem nem tudod mit csinálj unalmadba…. Ennyire ne függj már mások véleményétől.
2022. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
Tök egészséges gyerekkel se tudok szép karácsonyi képet csinálni, mert a férjem utálja, ha fotózzák. Szóval baromira nem ezen múlik. Szerintem gyere le a social mediáról.
2022. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Nos úgy tűnik nem jött át a kérdésem.

Nem az a bajom, hogy nem tudok képet posztolni...

:( Bárcsak ennyi lenne...

2022. dec. 27. 15:51
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom milyen sni-ről van szó, mert ez eléggé sok mindent foglal magába. Az mi kisebbik gyermekünk 4 éves autista, de nem okozott gondot ez idén sem, sem tavaly. Kicsit bővebben kifejthetnéd mi a probléma, mert így nem lehet segíteni.
2022. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem szerezz egy pszichologust ha nem tartod ugyan olyan szépnek a csaladod mint másokét illetve hasonlítgatod …. Vagy ha nem tudod elfogadni olyanak az életed vagy a gyereked amilyen. Mert hogy fárasztó nap után borusan látja az ember a folgokat oké de szerintem te nem csak most.
2022. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%

Értem, mi a gond. De épp ezért rossz a közösségi média.

Mindenki a legjobb arcát mutatja. Így karácsonykor vagy egyeseknél az év bármely napján megy a mutogatás, hogy velük minden rendben, ők boldogok.

Ami pedig frusztrációt ébreszt azokban, akiknek vannak problémáik, akik amúgy is amolyan kívülállóknak érzik magukat a világban. Mintha a másik a "tökéletes" családjával arra emlékeztetné, hogy az övék nem az, és soha nem is lesz olyan.

Ezért szabad csak fenntartásokkal kezelni, amit a neten látunk. Ha pedig az ember nem tud elvonatkoztatni a saját fájdalmától, legjobb, ha mellőzi a közösségi oldalt, és nem hasonlítgatja másokhoz a saját életét.

2022. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!