Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Őrlődök hónapok óta, és rossz...

Őrlődök hónapok óta, és rossz embernek érzem magam. Nemtudom elfogadni a párom gyermekét. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy 6eves autista gyermek, én és a párom. Amikor megismerkedtunk a kicsi 2 eves volt. Tudtam már akkor a viselkedesebol hogy nem egészséges gyermek. Nem zavart. Az anyja nemfoglalkozik vele úgy ahogy kéne. Nagyszülők nevelik még. Ha ők majd nem bírják akkor a párom szeretné ha nalunk lenne. Amivel semmigond hisz a gyermeke. Nekunk meg nincs kozos, volt egy missed abom már és ugyerzem talan nemis kene kozos gyermek még egyenlőre mig nemtalalok megoldast a dolgokra. Nem zavar hogy az a gyermek autista. Engem az zavar hogy a kepessegeihez mérten le butitsak őt. Tud egyedul enni, inni..ennek ellenere etetik, cumisuvegbol itatják. Én mégcsak 26 eves vagyok. Én félek hogy mi lesz akkor ha már nálunk lesz..ilyen dragulasok mellett az egyikünknek itthon kell maradnia ugyanis 0-24 órás ellátást igényel a gyermek.nembeszelo nem szobatiszta autista. Én nemtudom készen állok e arra hogy a fiatalsagom mas gyermeke ápolására szenteljem. Nem akarok ezmiatt a gondolkodasom miatt vezekelni de egyszerűen ha nem muszáj nem szeretném. Úgy erzem el kell hagynom a párom hogy tudjon magának talalni olyan nőt aki ezt elfogadja és majd a későbbiekben segít neki. Mikor megismerkedtunk mondtam hogy en 2 gyermeket szeretnék. Ő már csak egyet 😞 azt is ugy kellett ki konyorognom :( akkor ugyereztem hogy átvágott az elejen. És nemtudom hogy majd 20 ev mulva nem e fogom megbanni. Amikor majd egy majd 30eves embert pelenkáznom fog kelleni és végtelenül elleszek keseredve ugyerzem... Rossz ember vagyok?
2023. máj. 26. 13:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
20%

"Tud egyedul enni, inni..ennek ellenere etetik, cumisuvegbol itatják. "


Persze, mert akkora poén egy 6 évest csecsemőként ellátni, hogy poénból csinálják.

Menj messzire!

2023. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Én mindig mondom neki hogy mivel sajnos szellemileg nem egészséges az onallosagra kene inkabb tanítani nem a kiszolgalasra... Nagyon sokat veszekszunk miatta pedig en tenyleg csak jot akarok. De szerintük nincs igazam.
2023. máj. 26. 13:25
 3/33 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem is beszéld meg a pároddal hogy nem tudod a hosszú távú terveit támogatni, így inkább még most váljanak el az útjaitok.

Nem gonoszság ez, önismeret kell meg tudatosság hogy jó életet élj és másokat is hagyj kibontakozni.

2023. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Egy másik csoportban is kiírtam ezt a kerdest ott rendesen atkoztak... :( hogy rossz ember vagyok, isten nem bottal ver stb... De en ugy gondolom hogy barki akinek van választása..talan nem ezt az eletet választja :(
2023. máj. 26. 13:29
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem ismerlek benneteket. De annyit tudok mondani, hogy szeresd magad annyira, hogy nem maradsz egy olyan helyzetben, amit nem szeretnél. Mindegy kinek van igaza, mindenki álláspontja érthető.
2023. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
24%

"onallosagra kene inkabb tanítani nem a kiszolgalasra..."


Te zseni vagy!

Ja nem, csak teljesen fogalmatlan.

Minden szülőnek/gondozónak az a célja, csak éppen ez nagyon távol van a lehetségestől.

2023. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

"Egy másik csoportban is kiírtam ezt a kerdest ott rendesen atkoztak"

Álszentek. Önkéntesen átlagember nem vállalná ezt, nemhogy egy fiatal 26 éves nő, aki előtt még bőven ott az élet. Ne pazarold el, már most rosszul érzed magad, később még rosszabb lesz. Lehet, hogy önzőség, de nem a te gyereked. Majd ha a te gyerekednek lesz ilyen rendellenessége, amellett majd kitartasz.

2023. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Tényleg? Az óvodában miért tud cumi nelkul lenni? Miert tud egyedul enni, inni, elaludni délután? Vagy miert tud a wcbe pisilni? Itthon ez nem megy mert nagyon jól tudja hogy ki van szolgálva mindenbe! És ez hosszútávon senkinek sem jó.
2023. máj. 26. 13:39
 9/33 anonim ***** válasza:
3%
Mint autista gyereket nevelő kamunak tartom a kiírásod.
2023. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló. Én is pont igy erzem. Es bárcsak olyan konnyu lenne véghez vinnem.. A "gond" ott kezdődik hogy végtelenül szeretjük egymást...es olyan nehez szetvalni.. Tudom hogy muszáj.. És valahol o is tudja mert beszélünk róla.. De egyszerűen nem megy.
2023. máj. 26. 13:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!