Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit lehet tenni egész nap az...

Mit lehet tenni egész nap az utcán hagyott, rongáló gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Kb 6-8 évesek vegyesen, a munkahelyem előtt szoktak főleg nyáron tanyázni, állatokat kergetnek és kínoznak, dobálják az üveget, stb. Ha rájuk szólunk pedig jön a família habzó szájjal. Egyébként egész nap, reggeltől estig felnőtt felügyelet nélkül vannak, soha nincs velük senki.

Volt, hogy bejöttek futkosni, szétpakolni, valószínűleg lopni akartak, csak mentem utánuk, így nem tudtak, alig lehet kiküldeni őket.

Lehet kezdeni ezzel bármit, vagy nekik mindent szabad?



2023. júl. 19. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az állatkínzás már bűncselekménynek számít, esetleg rájuk hívni a rendőröket hátha elszoknak onnan.
2023. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrt kell hívni
2023. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó pár szó: nekik mindent szabad. Sajnos.

Én jelenleg 3 órája ülök a sürgősségin, csak egy uh kellene. 3 óra alatt már számtalan roma megfordult itt,azok el lettek látva időben.

Nekem azt mondták,beesteledik,mire megvizsgálnak. És nem tehetek semmit. Ez van.


Kaput nem tudjátok kulcsra zárni? Amúgy meg rendőrséget hívjatok.

2023. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
99%
Gyermekvédelemnek jelentheted.
2023. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A rendőrök akkor sem jöttek ki, mikor 3 megtermett tezsvír nem volt hajlandó odébb állni, mert valami nem tetszett nekik és fenyegetőztek. Nem jönnek ki, amíg vér nem folyik...

Az egyiket feljelentettem, mert fizikai bántalmazással fenygetett, nemrég kaptam levelet, hogy ejtették az ügyet, azóta ha bedrogozza magát újra a környéken kóvályog.

Nem zárhatok be, mivel ez egy gyógyászati bolt, itt dolgozom 🥲

Pedig nem rossz környék, csak már mindenhova odatelepedtek...

2023. júl. 19. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem zárhatok be, mivel ez egy gyógyászati bolt, itt dolgozom."


Nem tudom, mekkora a jövés-menés nálad, de én voltam már olyan szolgáltatónál, aki nyitvatartás alatt is zárva tartotta az ajtót. Csengetni kellett (ez ki volt írva), akkor azonnal jött, megnézte ki az, és beengedte az embert. Nyilván, ha OLYAN ember jött volna, akkor nem nyitotta volna ki, hanem rendőrt hív.

Nála mondjuk kevés ügyfél volt, nyilván, ha folyamatosan jönnek-mennek az emberek, akkor ezt nem lehet megcsinálni.

2023. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

"Én jelenleg 3 órája ülök a sürgősségin, csak egy uh kellene. 3 óra alatt már számtalan roma megfordult itt,azok el lettek látva időben."


Leírtad a megoldást, semmi köze ahhoz, hogy kinek milyen az etnikuma. A triázsosok leszarják, hogy milyen a bőrszíned. Sürgős segítségre szorulsz? Nem? Akkor vársz, lehet estig. Én is ültem már ott 8 órán keresztül, pedig nekem "csak egy" pszichiáter kellett, mert épp meguntam a nonstop szuicid gondolataim a munkahelyen. Mivel nem voltam ott a sürgősségin semmilyen veszélyben, így nyilván nem rohant értem a fél kórház.

2023. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Rúgd fel a ..csába úgy, hogy ne legyen tanú.

Másból úgyse tanul az ilyen kretén.

2023. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!