Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Máshol is ilyen borzalmasak a...

Máshol is ilyen borzalmasak a napok? Nem bírunk a gyerekekkel, az egész nap veszekedésből és sírásból áll.

Figyelt kérdés
18 hónapos ikrekkel egyszerűen semmi sem működik, állandó hiszti sírás van. Bántják egymást és másokat is. Nagytesót aki 11 éves is ütik verik, ő nem üt vissza se semmi. Törnek zúznak, ma egy kocsival verték az ajtót amíg wcn voltam betörték az üveget. Az apjuk nem tud már velük lenni, mert abból üvöltözés lesz. Olyan rossz, hogy sehová nem tudunk elmenni, naggyal annyi időnk sincs, hogy együtt együnk. Senkinek sem jó így de nem tudom, hogy változtassunk. A kicsik nem aludnak délután csak ebéd előtt 1órát.
2019. febr. 4. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Az apjuk nem tud velük lenni mert abból üvöltözés van? Pedig velük kellene lennie és megtanítania, hogy mit nem szabad. Lehet azért ilyenek a gyerekek mert csak üvöltözés van?? Nincs rossz gyerek csak rossz szülő.
2019. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Tanulj meg nemet mondani, ne legyél sz.r szülő. Mégis ki a tököm a főnök a háznàl? Állj már ki önmagadért, mert ha két ilyen neveletlen sz.rt majd rászabadítasz a társadalomra, akkor nagyon csúnyàn lesznek helyretéve.
2019. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

1.valami baj van az idegrendszerükkel. Érdemes szaembert felkeresni.


2.simán rohadtul neveletlenek,ti meg kocsonyák vagytok. Tudod,mekem mikor viselkedne így egy gyerek! Tegyétek át az alvást délutánra.

2019. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Másfél évesnél egy dolgot tudsz csinálni, mondod a végtelenségig, hogy nem szabad verekedni. Amúgy ki üvölt? Csak mert egy ilyen pici gyerekkel ne üvöltsenek már a szülei.
2019. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Én a helyetekben megnevelném őket,amíg nem késő. Rövidtávon sokkal fárasztóbb a gyereknevelés,mint a ráhagyás,de hosszútávon kifizetődőbb. Nektek is és a világnak is. Köszi :)
2019. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk erre nagyin bejott, hogy amikor lehet (mindig lehet) kint vagyunk delelott az udvaron, játszótéren esetleg gyerekprogramon, ahol kitombolhatjak magukat. Utána otthon ebed és alvás. Délután együtt játszunk míg a férjem hazaér. Egyszerre nincs elől sok játék, csak megzavarja őket és lehetetlen rendet tartani, néha így is az, de igyekszem, (3 fiú 1 éves ikrek és 2,5 éves baty)
2019. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól írták előttem, le kell őket fárasztani valahogy, túl sok fölös energiájuk van. Bevonhatod a 11 éves gyereket is vigyázzon rájuk ha főzöl stb legyenek addig a szabadban legalább te is kipihened magad idegileg. De ennek még most véget kell vetni amíg nem késő.
2019. febr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%

Azért ha hiszti esetén leöntöd őket 1-1 pohàr vízzel (ha màr végképp semmi nem hasznàl csak akkor!) valószínű, hogy meglepődnek rendesen.

Ez, hogy verekednek, betörik az üveget, szerinted normàlis?

Én biztos megnézetném idegrendszerileg őket, nem tudom, hogy ilyen kiskorban ez lehetséges-e.

De a hisztinél neked kell elsősorban fellépni (apukànak se àrtana), s ha màr semmi nem hasznàl, hisztiroham közben egy-egy pohàr vízzel leöntöd őket.

2019. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Neurológián voltunk idáig 4 alkalommal, szerencsére nincs baj.

Egyedül vagyok velük napközben de közben itthonról dolgozok. Nem tudom lefárasztani őket annyira hogy aludjanak délután. Reggel 5:30-6:00 között ébrednek reggeli, kis mese nézés amíg a nagyot elindítom a suliba. Utána sétálunk, bevásárlunk.

Ezután alvás, főzök vagy dolgozok, ebéd és játék. Ha altatni próbálom őket, sírnak elmásznak, üvöltenek. Mire hazaér a nagytesó addigra én kikészülök, a kicsik a nagyot "zaklatkák" aki nem foglalkozik velük. Az apjuk próbálna velük lenni, de nincs türelme. Munka miatt stresszes, erre jönnek a kicsik is. Mindig ordít valaki alvásig. Szégyenlem de mint szülők megbuktunk, az ikrek irányítanak minket.

2019. febr. 5. 13:46
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebed előtt is alszanak? A leírásból úgy tűnik, lehet az már sok.


Illetve csak setaltok delelott vagy tudnak futkározni, csuszdazni, motorozni ami tényleg fárasztó.

2019. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!