Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gyermeketek csinálta ezt?

Gyermeketek csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyáltalán jó helyre raktam-e a kérdésem.

22 hós lányom hónapok óta visít. Kiabál. Mintha az ördög szállta volna meg sokszor. Itthon, utcán, boltba, rokonoknal, bárhol. Ha mondani akár valakit, ha örül, ha haragszik (v) égtelen sikítasba kezd iszonyat ciki sokszor bele bárhova menni.

Miért csinálja ezt vajon?

Mindig leguggolok hozzá suttogva beszélek hogy ő is elhalkuljon de sokszor már szerintem rajtam érzi a feszkot és csakazert is tolja tovább.


2023. aug. 2. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Ösztönös hiszti/dac vagyis itt még nem akar elérni semmit, csak az agya lényegében kikapcsol azon belül is a mozgásért felelős rész kapcsol ki ezért van hogy néha dobálják magukat. Most alakul ki az érzelmekért felelős rész és nem tudja az érzéseit még irányítani. Nekem ilyenkor az válik be ha felveszem és kicsit ringatom,ölelem.
2023. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen normális ebben a korban, nekem mindkét gyerekem csinálta.
2023. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 flora08 ***** válasza:
45%
Igen, csinálta, de korábban, olyan egyéves kora körül. Nem hisztizett, nem sírt, csak random sikítozott. Őszintén szólva, nagyon nehezen viseltem. Egy idő után abbahagyta, pár hónap múlva újrakezdte, majd megint abbahagyta. 21 hónapos most, egy ideje nem csinálja.
2023. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy autista?

Máskülönben normálisan viselkedik?

2023. aug. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ismertem régen is, ismerek most is, ezt ki fogja nőni.


Amúgy nyugi, én meg ordibálva beszéltem folyton amikor nagyon kicsi voltam. Ha visszagondolok a gyerekkoromra, akkor mindig úgy emlékszem, hogy tök normális hangerőn beszéltem, de megnézek egy családi videófilmet és konkrétan minden mondatomat telitorokból üvöltve mondom. :D És, hogy tetézzük, olyan gyerek voltam, akinek be nem állt a szája. :D

Utána viszont ez rendeződtt saját magától. Kinőttem.

Igazából csak akkor jön ez elő felnőttként, amikor alkoholt fogyasztok. De nem úgy kell elképzelni, hogy ketten támogatnak, mert félájultra ittam magam. :D Csak, ha van bennem alkohol, akkor pl úgy érzem, hogy tök normális hangerőn beszélek, megkérdezem a barátnőmet, hogy mikor jön a villamos és a barátnőm elkezd csitítani, hogy "Ne kiabálj!".

2023. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!