Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak vicces mondatok/sztorik...

Vannak vicces mondatok/sztorik amiket a gyermeketek mondott/csinált?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint pl:Ezt egy barátom mesélte: Orvosnál voltak,és amíg beszélgetett az orvossal a gyerek játszott a telefonján és hangrögítovel felvette amit az orvos mondott és a rendelobe lejátszotta,vagy vicces szavakat mondott

2021. ápr. 15. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Amit te írsz az nem vicces
2021. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vendégségben voltunk, kétéves ikerfiai voltak a vendéglátónak. Vittem sütit vacsi utánra. Sustorogtak a kicsik egymással, majd az egyik odament az anyjához, és megkérdezte hogy ehetnek-e a sütiből. Anyuka mondta, hogy kerdezzen meg engem. Simán odajött, és megkérdezte. Azt mertem válaszolni hogy persze, vacsora után. Nem sírt meg semmi, csak lekonyult a szája, majd odament a tesójához, és hangosan ennyit mondott neki vállvonogatva hogy "Nem sikerült". Nagyon röhögtünk mindannyian, haláljófej kölkök voltak.
2021. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
4 éves lányom egy erőteljesebb hiszti után durcásan közölte, hogy ő el fog költözni. Hosszan ecsetelte miket fog csinálni, főzni, mosni, játszani a kutyával stb. Este pedig majd hazajön aludni :D
2021. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Hát kérdező, nem akarlak elszomorítani, de semmi vicces nincs abban, amit leírtál....
2021. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2,3-as Nagyon aranyosak
2021. ápr. 15. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Lányom egyszer kitalálta hogy világgá megy. (Liftes házban laktunk). Kinyitottam az ajtót, mondtam menjen nyugodtan. Kiment és a liftajto előtt megallva visszafordult: "Anya, hivod nekem a liftet? ":D

Mondtam nem, az mehet világgá aki tudja hívni.

" Na jó, akkor még kicsit megnovok " És bejött a lakásba:D

2021. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aranyos 😊
2021. ápr. 15. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam egyik reggel nagyon puffogos kedveben volt, bolcsibe vittem, az ido is rossz volt.

Dajka jott amikor beertunk, mosolygosan koszont, fiam morgott, majd segiteni akart levenni a kabatjat, de valahogy beakadt a keze az ujjaba, majd jo hangosan elkialtotta a magat... “utallak te gecsi” ... a gecsi az dzseki lett volna.... :)))) hirtelen csond lett.


Szinten bolcsi. Tel. Konyorgott, hogy szankoval menjunk. Beleegyeztem.

Elegge fujt a szel, ami nem igazan tetszett neki.. megforditottam a szankon.

Bolcsiben elkoszontem tole, majd hallom, hogy fut utanam... “anyaaa, koszonom, hogy nem fulladtam meg”


Kisfiam imadta a turorudit, ovis koraban sok reggel azt evett.

Pottyos rudirol van szo. Abbol van a hagyomanyos, meg az orias ugye.

Egyik reggel nem volt kicsi és veletlen nem tejcsokisat, hanem a masikat vettem. Meg is jegyezte, hogy mas, de finom. Ennyibe maradt.

Oviba beerunk, utolso falat.

Ovonenije jon, kerdezi tole reggeli nasi? Fiam bologat. eees.... hangzik a kerdes... “te is szereted a jo nagy feketet?”

2021. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!