Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves gyermeketekkel...

2,5 éves gyermeketekkel milyen adventi, karácsonyra készülődős programokat csináltok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük a karácsonyt, így szeretném ha neki is izgalmas programokkal telne ez az időszak.

Amiket eddig gyűjtöttem:

adventi koszorú készítés közösen, mézeskalács sütés és díszítés, közeli kisvárosban délutáni adventi vásározás, kinti fények közös felrakása, közös karácsonyfa vásárlás.

Van még ötletetek?


2019. nov. 26. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lakás dekorálás

Forró csokizás

Madáretető elhelyezése és madár lesés

Mese olvasás


Nem mind az adventhez kapcsolódik, de én imádom ezt az időszakot és azt is, hogy több időt tölthetünk együtt.

2019. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Dejó! Azt hittem sokan utálják ezt az időszakot, a kapkodás-megőrülés miatt.

Madáretetőzés de jó ötlet!!

2019. nov. 26. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Amit terveztem, bár az enyémek már nagyobbak (3 és 5 éves):

Hagyományos krumplinyomda készítés

Újjal festés

Karácsonyi zene hallgatás

Karácsonyi mese nézés, közben pattogatott kukoricázás

Egész napos pizsi party

Bunki építés ruhaszárítóból és plédekből

Narancsdíszítés szegfűszeggel

2019. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ádventi kalendárium csinálás, nyitogatás naponta.
2019. nov. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Karácsonyfadísz készítése, illetve mi holnap megyünk ki a térre az első gyertya meggyújtásának ceremóniájára. Az ablakba is raktunk dekorációt, rajzoltunk karácsonyfát, karácsonyi sütiket nézegettünk amiket majd meg akarok sütni, illetve épp tanulok karácsonyi gömböt kötni, ehhez nézegettünk kötésmintákat, karácsonyi mesét nézünk és történetet olvasunk. Az én fiam is 2,5 éves.
2019. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!