Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy értetnéd meg a gyerekedde...

Hogy értetnéd meg a gyerekeddel, hogy életveszélyben van?

Figyelt kérdés

Csak elméleti kérdés!


A gyereked és pár barátja piszkál egy gyereket a suliban, de erről nem tudsz.

Egy nap a gyerek apja, akiről pontosan tudod, hogy nem az a fajta, aki csak pofázik megjelenik nálatok. Udvariasan, halkan, megkér, hogy állítsd le a gyereked, és ő meg a haverjait állítsa le, mert ha nem, akkor el lesznek adva Szerbiába.



2023. nov. 14. 21:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Adnék neki egy pofont és marha csalódott lennék!
2023. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi idős az elméleti gyerek? Én már korábban megmondtam az enyémnek, hogyha undok, el fogják verni random emberek az utcán, már néha azért is, ha csúnyán néz valakire, vagy túl sokáig.


NEM csak fiúk ilyenek, a lányok is szoktak gúnyolódni, pletykát terjeszteni, a fiúk általában "csak" verekszenek. Apukát nem jelenteném fel, hanem másik helyre vinném a gyereket(apuka pszichopata, milliószor rosszabb, mint az én gúnyolódóm), és nyilván beszélnék neki ilyenekről, hogy vannak gonosz beteg emberek, de mivel bp belvárosában gyakran mászkál, eleget látott, hogy tudja. Mivel gyerek, nem mindig képes korrekten felmérni a helyzetet, ezért nem is cselekvőképes és nem felelős a tetteiért 12 éves koráig, nem képes felmérni a hosszútávú következményeket és akkora önkontrollra sem képesek. Ezért nem is lehet az, hogy pl alsósra hárítod, hogy megcsinálja-e a leckéjét vagy sem. Fogalma sincs róla mik vannak a világban, mi hogy működik, csak halvány elképzelései, csekély ismerete van és azt hiszi mindent tud. Nekik még a tanár a legfőbb hatalmi szerv, esetleg az igazgató, a "kirúgták a sulibólt" sem szokták elhinni, nem találkoznak ilyennel, csak azt látják, hogy megy egy két beírás és annyi.

2023. nov. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na, megint egy [link]
2023. nov. 15. 09:38
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem apukát, aki valami ilyen szöveggel helyretett egy anyukát, hogy beszéljen a gyerekével (alsósok voltak), mert olyan szinten piszkálta a lányát, hogy a lány sírva ment iskolába. Elsőre az anyuka felháborodva elhajtotta az apukát, nem beszélt a gyerekkel, aki folytatta ugyanígy. Másodjára mikor ment az apuka, feljelentették. A gyerek meg ugyanúgy bántotta a kislányt, akit végül elvittek abból az iskolából.
2023. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14.


- Hülye volt, ha 2X ment. 2.-ra kocsiba dobtam volna a kölkét.

- Feljelenteni? Mivel bizonyítja?

2023. nov. 15. 17:02
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most te vagy a szülő, aki a másikat fenyegetve Szerbiába adja el a gyerekeket? ((⇀‸↼))
2023. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én első blokkra seggre ülnék a röhögéstől, mert az olyan abszurd :D
nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!