Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Óvónő szerint nem ADHD?

Óvónő szerint nem ADHD?

Figyelt kérdés
ADHD-t állapítottak meg a gyerekemnél, be is vittem a szakértői papírt az oviba erről, de az óvónő nem hagy békén, hogy félrediagnosztizálták a gyereket, mert 100%, hogy autista. Most ilyenkor mi van? Menjek vissza a szakértőibe, hogy vizsgálják újra?
dec. 8. 09:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Hagyd. Még mindig jobban jár a gyerek az ADHD diagnózissal.
dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem hagy békén, mit vár tőled?
dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg azt, hogy vigye el a gyereket az oviból.


Kérdező, az óvónőnek nem kompetenciája felülbírálni a szakvéleményt. Nem viszed sehová, nem is fogadnák, fél év múlva kérhet az óvoda rendkívüli felülvizsgálatot.

Addig óvó néni lesszíves ADHD-sként kezelni a gyereket és nem diagnosztizálni.

dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Azzal nem hagy békén, hogy higgyem el, hogy ez nem ADHD, hanem autizmus. Nekem is az a furcsa, hogy ő nem szakember, jó, lát egy csomó gyereket, biztos, hogy többet, mint én, akinek csak 1 van, de ha nekem a vizsgálatnál mondanak valamit, akkor járjak vissza, hogy nem-nem, a gyereket biztos nem jól diagnosztizálták, mert az óvónő mást mond? Azért sem értem, mert az oviból vittük az ő véleményüket, látták a szakértőiben, hogy mi az óvónők véleménye.
dec. 8. 10:52
 5/39 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz. (Tök jó lenne, ha csak a kérdező szavazhatna.....)
dec. 8. 10:52
 6/39 anonim ***** válasza:
64%

"Még mindig jobban jár a gyerek az ADHD diagnózissal."

Nem hinném...


Egyébként fordulj az óvodavezetőhöz, ha ő nem segítőkész, panaszt tehetsz a jegyzőnél is.

Én szimplán közölném az óvónővel, hogy mehetett volna orvosnak is, ha ilyen jól tudja.

dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
85%

6!


Én meg hinném. Aztán lehet,nincs igazam. Ki tudja.

Auti gyerekem van. Ez a diagnózis bezár minden kaput. Mindenért vért izzadok,hogy megkapja azt,ami egy egészséges gyereknek jár.

dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
64%
És akkor mi van ha szerinte nem adhd, úgy értem mit akar tőled? Nálunk nem ötletelt az óvónő. Láttuk, hogy valami gond van, szakértőin azt mondták nincs baja, aztán elvittem magánba és ott nem látták úgy, hogy minden oké, de az óvónő ebbe nem szólt bele, mert nem szakember.
dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
64%
Én sem értem, hogy mit vár tőled az óvónő. Ok, tegyük fel, hogy elhiszed neki hogy autista. És akkor békén hagy?
dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
A fejlesztést mondja, hogy ADHD-val nem fogja megkapni azt, ami kell neki, mert higgyem el, fogadjam el, hogy a gyerek autista, egészen biztos, hogy félrediagnosztizálták. Én meg csak mondom, hogy oké, de én meg nem vagyok szakember (ő sem az amúgy), ha egyszer ezt mondták a vizsgálaton, akkor ezt mondták. Olyan érzésem van, mintha azt akarná kihozni, hogy mi ezt kértük. De a Szakértői nem kívánságműsor, legalábbis tőlünk nem kérdezték, hogy mit szeretnénk.
dec. 8. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!