Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2.5 éves fiammal sehova nem...

2.5 éves fiammal sehova nem lehet elindulni. Állandóan otthon akar maradni. Felöltözünk és oda is ahov régen szeretett menni, nem akar. Utalhat ez valamilyen idegrendszeri problémára?

Figyelt kérdés
márc. 10. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Egy ilyen idős gyerek figyelmet a legkönnyebb felkelteni, ugyanis eleg sok minden érdekli. Enyhén szólva. Ez a te benasagod. Bocsi.
márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én 2 és fél éves fiam is ugyanilyen. Mindig ott akar maradni, ahol van. Életkori sajátosság szerintem. Én erőszakkal is felöltöztetem, mert nem akarok egész nap bent lenni és nem is egészséges. Ha már kinn vagyunk, akkor meg bejönni nem akar.
márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2! Ez életkori sajátosság és normális!
márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem képernyőzik sokat?
márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk úgy van hogy elmenni és hazajönni nem akar.
márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
1-vel kell egyet értenem
márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Kezdődő dackorszak, tök mindegy mit akarsz éppen, ő azt nem akarja, mert csak. Nincs semmi baja az idegrendszerének, ne aggódj, majd idővel elmúlik. Egyébiránt te vagy a főnök, nem ő, szóval felöltözteted és mentek.
márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányomnál is volt egy ilyen időszak. Ha nagy nehezen sikerült kimenni, akkor meg haza nem akart jönni.
márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

(Én 34vagyok és még nem nőttem ki)


Dackorszak valószínűleg.

márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!