Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Iskolai verekedés, mit lehetne...

Iskolai verekedés, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

A lányom egy elég rossz osztályba jár, sok az agresszív gyerek, nagy a fegyelmezetlenség, kisebb nagyobb verekedések is vannak. Legutóbb a lányomba kötöttek bele, a hajánál fogva ráncigálták, úgy hogy egy kisebb marék haját ki is tépték!

Történt már hasonló a gyerekeddel/osztálytársaddal, és mi lett a következménye? (Ha van egyáltalán) Mit lehet ilyenkor tenni?


2011. márc. 3. 16:14
 1/6 anonim válasza:
100%
Át kell vinni normális iskolába.
2011. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg normális iskolába kellene járnia. Írasd át, tesómat is átvették.
2011. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem,nem történt még csak hasonló sem!Már réges-régen átvittem volna másik suliba.
2011. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Igen történnek ilyesmink nálunk is.Nálunk a tanító néni szokott időnként beszélni velük,egy darabig hatásos.És szokott még játékot is tanítani nekik amit szünetekben játszhatnak,ha nem tenné akkor csak egymást ölnék.Lányok is-fiúk is....

Beszélj vele,jelezd neki az ilyen eseteket.

2011. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha ez már a sokadik eset, akkor iskolát kell váltani. Nem tesz jót egy gyermeknek, ha állandóan azt kell lesnie, ki és mikor köt belé.
2011. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
83%

Ha 14 év alatt szerintem nyugodtan elmehet a dolog tettlegességig, mivel nem büntethető gyakorlatilag meg is ölheti őket.

Ha nem tanulja meg megvédeni magát később felnőttkorában ezek a gondolatok frusztrációs módon elő fognak jönni, és azon fog gondolkozni hogy miért nem álltam ki magamért és miért hagytam magam megveretni. Szóval egy kicsit tréningezzétek fel, fegyvert kezébe és védje meg magát, valaszleg egy bicska láttán a tanárnőhöz fognak szaladni. Ha 14 év feletti akkor meg rendőrségre be kell jelenteni

2011. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!