Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 9éves kislányom nem akar...

9éves kislányom nem akar enni, mért?

Figyelt kérdés
Soha nem volt jó evő, mindig válogatós volt, húst ritkán evett, imádja a tésztaféléket, de lassan már ezeknek az ennivalóknak is csak a felét eszi meg, sírvafakad, ha enni kell. Már annyi mindent próbáltam, mit tehetnék még?
2011. márc. 3. 17:43
 1/4 dudiska válasza:
Ne gondolj rosszra,fejlődés során van olyan időszak a gyerekek életében amikor nem akarnak vagy nem hajlandó semmire se.Majd el múlik,és ha sok édességet kap akkor nincs étvágya se gyereknek se felnőttnek.
2011. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, nem fogsz ennek örülni, de mi úgy tanultuk gyerekpszichopatológiából, hogyha tartósan nem eszik a gyerek, akkor a szülőjére mérges, és ezzel akarja büntetni. Valószinűleg a kapcsolatotokon kéne változtatni, ha nincsen a gyereknek valami szervi baja, és esetleg amiatt étvágytalan, lehet, hogy egy gyerekpszichológus is jót tenne!
2011. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, mint az előttem író.A gyerek ilyenkor általában az anyát bünteti, hiszen tőle kapja az ételt.Valamiért haragszik,persze hiába kérdezed, mert ez nem tudatos. Nem tudja megmondani, miért nem eszik, ő maga is szenved tőle.Először szervi bajt kellene keresni, ha az kizárható, akkor egy gyerekpszichológus segíthet.
2011. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
52%
Valamilyen formában (folyékony, vagy tabletta) jutass a szervezetébe vasat nagyobb adagban tartós ideig. Meglátod lesz étvágya. (Ha nem tudsz ilyet, akkor valamilyen nagyobb vastartalmú multivitamint)
2011. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!