Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Adtál már olyan pofont a...

Adtál már olyan pofont a gyereknek hogy meglátszott az ujjaid nyoma az arcán?

Figyelt kérdés
És mennyi idő után múlt el?
2011. márc. 4. 13:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem.Soha.Máshol sem ütöttem meg.
2011. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem, és nagyon remélem soha nem is fogok!

Van gyerek, aki megérdemli, de az már súlyos eset. A szomszédunk 9 évesen kínozta a macskáját, na annak adtam volna az anyja helyében, nem is egyet. Pedig normális, értelmiségi család volt, de a gyerek valahogy nagyon félresikerült.

2011. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem és nem is szeretnék...mennyi idő alatt mult el??Mivan most ég a pofád hogy megütötted a gyereked és nem mered emberek közé vinni? Fenekére egyébként már ütöttem olyat hogy meglátszott-pár percig-mert akkora hisztit levágott pelenkázásnál hogy nem tudtam mit tenni.
2011. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, be meri-e itt valaki vállalni.
2011. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Miért kell rögtön lehordani?

Mi van, ha ő a gyerek, aki pofont kapott? Ide nem csak szülők írnak ám!!

2011. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Mi ez a sok pofozkodós kérdés mostanában?


Nem, nem adtam, de tarkón már vágtam, nem akartam nagyot, de csattant. Azzal szórakozott, h belém fejelt, nem egyszer, és hiába mondtam, h ne csinálja, mert ez fáj, egyre nagyobbakat kaptam, felkaptam, h beviszem a szobába, büntetésbe, és lendületből befejelte az orrom. azt hittem eltört az orrom, nem mérlegeltem, h mekkorát ütök... Egyébként nem sírt, hanem közölte, h anyuci, többet nem fejelek. És nem is fejel.

Azt hiszem, h ez a Makarenkói pofon iskolapéldája.

2011. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

igen ,kb fél-1óra alatt elmúlt, és sajnos megérdemelte

Ja és ettől még nem vagyok szar anya. Mit nem lehet ezen "nem bevállalni"?

2011. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:16


Mennyi idős a gyerkőcöd? (igazad van, miért ne lehetne bevállalni)

2011. márc. 4. 14:21
 9/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy mégsem meri sok anyuka egy anonim oldalon sem bevállalni? Pedig biztosan sokat lesütött szemmel olvassák ezt a kérdést, csak egyszerűen továbblépnek. De én mégis arra biztatnám az anyukákat, hogy tegyék meg és írjanak.
2011. márc. 4. 18:14
 10/19 anonim ***** válasza:
13-23 as vagyok.Egyébként nem megbántani akartalak azzal a kérdésemmel,isz én is elismertem hogy maradt már ott a seggén a kezem nyoma.Egyébként az anyukák egy része azért nem fogja elismerni,mert nem "emlékeznek rá".
2011. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!