Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy teszel igazságot, amikor...

Hogy teszel igazságot, amikor mindkét gyereknek ugyanaz a dolog kell egész nap és folyton hisztiznek, nyafognak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 12:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Elveszem és egyikük sem kapja meg.:) Aztán idővel abbahagyják a hisztit és találnak más elfoglaltságot.
2011. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Be szokott válni ez a módszer? Nálunk addig hisztiznek amíg vissza nem kapják...
2011. aug. 15. 12:20
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

sehogy sem


én is elteszem és nem kapják vissza bárhogy hisztiznek is

mivel ált nem vagyok ott mikor kitör így nem tudok igazságot tenni hiszen mind a két gyerek azt mondja ö játszott vele először

eddig bevált nekem

olyan 10 perc és újra békesség van de csak másnap kapják meg amin összevesztek

2011. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ mi az. Ha tudok, akkor veszek kettőt, ha nem (pl. mind a kettő számítógépezni akar), akkor nekik kell megegyezni. Ha nem tudnak, akkor egyik sem játszik. Általában csak annyiban segítek, hogy az órát nézem és szólok ha váltás van.


Felhúzható konyhai órát vagy homokórát próbáltál?

Persze akkor azon van vita, hogy ki kezdje, de ezt is váltással általában lehet kezelni.

2011. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
kicsiknél csak az működik, ha elveszed vagy mást kínálsz fel. Nekem 15 hós és 3 éves a két gyerkőc, nagyon nem lehet az értelmükre hatni. Nagyobbaknál az óra ami bejön, vagy ha az sem, marad az elvétel.
2011. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Első válaszoló vagyok. Nálam bevált, de persze, ha hisztiznek és közben figyelsz rájuk, akkor nem fogják abbahagyni. Hagyni kell, hogy kihisztizze magát és addig nem figyelni rá.
2011. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk is bevált, amit az első két válaszoló is írt.

Ha látom, kinél volt előbb, akkor ott marad, ha nem tudom, akkor elveszem. Hisztizik mind a kettő, de kb 1 perc és már el is felejtik.

Nekem eszembe sem jut venni mindenből kettőt. Tudják, hogy minden játék közös, hiszen testvérek.

2011. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Elveszem,és akkor kapják meg,ha megegyeztek a sorrendben.
2011. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ha hagyom őket hisztizni és nem figyelek rájuk, akkor félő, hogy kárt tesznek egymásban. Megharapják, megütik, fellökik egymást.
2011. aug. 15. 17:37
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
vödör hideg víz. le kell állítani a dolgot, mert nincs utálatosabb egy hisztis felnőttnél, márpedig, ha ennyire "megátalkodottak", akkor sajnos nagy az esély arra, hogy maradandó lesz ez a személyiségükben. Márpedig egy hisztis kamasz vagy hisztis felnőtt kész katasztrófa.
2011. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!