Mi okozhatja hogy ilyen?

Figyelt kérdés
Elsős kisfiam nagyon eleven , örökmozgó gyerek. Sajnos amióta iskolás ezek a problémák sok mindenbe megnehezítik a mindennapjainkat. Az iskolában nem figyel, nem tudja mi a feladat, feláll órán és beszél sőt van mikor kiabál, nem tart be semmilyen szabályt. Agresszíven, durván viselkedik a társaival. Otthon is ilyen és vannak dührohamai. Szinte semmi nem érdekli és a büntetés sem, bármivel büntetjük magasról tesz rá, látszik hogy nem érdekli, az van ami van, akkor is ilyen marad és nem használ neki sem a türelmes szép szó sem a szigorúság. Az iskola előtti nyáron változott így meg és amióta iskolás azóta pedig csak rosszabb a helyzet. Mit tegyünk? Nagyon idegesek vagyunk emiatt, nem lesz ennek így jó vége.
2011. márc. 23. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem mielőbb keressétek fel a nevelési tanácsadót.
2011. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A leírtak pontosan ráillenek az én hiperaktív kisfiamra.
2011. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Kerületi nevelési tanácsadó, iskola pszichológus: mind azért vannak hogy segítsenek. Nyugodtan kérj tőlük tanácsot, minél előbb.
2011. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is erre gondoltam, de nem akartam hogy hisztis szülőnek higyjenek amiért ilyennel hozzájuk fordulok.
2011. márc. 24. 11:24
 5/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló írtam neked privátban.
2011. márc. 24. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Írtam választ :-) !
2011. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nevelési tanácsadóba viszed, lenyugtatózzák, az iskolában ugyan nem lesz baj vele, de normális ember sem lesz belőle.

Szerintem keress neki valamit, ahol levezetheti a fölös energiáját, harcművészet, kismotor, keményebb sport... ha megússza élve, akkor rendben lesz. Ha nem, akkor legalább nem lesz egy testiszellemi nyomorék felnőtted.

2011. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy gyógyszerezzék! Később megbánod, ha engeded!
2011. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!