Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességem miatt Pécsre...

Ikerterhességem miatt Pécsre szeretnék menni szülni. Előtte is oda kell járni vizsgálatokra? Ha oda megyünk dokit is kell fogadni? Sok kérdés főként Pécsieknek.

Figyelt kérdés
Valaki ismer JÓ pécsi szülésznőt? Az édesanyák útján szeretnék szülni ott pedig a Vizer doktor urat választanám, esetleg valaki tudja mennyi nála egy szülés?
2011. szept. 28. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, én a Vízerhez járok. Már 2. baba, az elsőt is nála szültem, de mivel kb. a 32. hétig (elsővel) Budapesten laktunk, ezért hozzá csak az utolsó 2 hónapban jártam, és így is elfogadott. Az utolsó 2 hónap vizsgálatait a Klinikán csinálták, és amikor szülni mentünk, akutyát nem érdekelte, hogy előtte 7 hónapig a SOTE II-re jártam. Ha ott akarsz szülni, szerintem annyi elég, hogy a fogadott dokid ottani legyen.

Tarifa, nekem sose mondott pontos tarifát, adtunk, amennyit gondoltunk.

Szülésznő: a Vízer ajánlani fog, ha nem ismersz senkit. Nekem is ő ajánlotta Ferkel Esztert. Nagyon meg voltam vele elégedve, gátvédelemmel szültem, kedves és aranyos.

2011. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Kicsit megnyugodtam.

Megkérdezhetem, hogy mennyit adtatok, mert nála a magán sem olcsó mulatság?

2011. szept. 28. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
mi 50e-t adtunk (első vagyok)
2011. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2011. okt. 3. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!