Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedtek így az...

Miért viselkedtek így az unokatestvéreim?

Figyelt kérdés

Úgy 1-hónapja elhunyt szeretett dédimamám.

Van két másodunokatestvérem és a temetésen

a temetés után is a nagybátyjám házában

hangosan és undorítóan nevetgéltek.


A probláma az hogy dédi mindig mondta hogy

bennünket szeret a legjobban de ők is ugyanúgy

kaptak ajándékot és ugyanúgy törődött velük.

Én 15-L vagyok ők 14-évesek.


Nektek mi a véleményetek erről?


2011. jún. 18. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem illendő viselkedés ez.Szerintem nem szerették a nagyit eléggé.Nyilván 14 évesen az ember még elég gyerek.Meg hát az unokatestvéreidnek a szülei sem egészen kedvelhették a nagyit,ha nem állították le a gyerekeiket.:/

15/L

2011. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hozzá nem állt annyira közel mint hozzád. És ez lehet illetlen, erkölcstelen és bunkó dolog, de én sem fogok rosszkedvűen búslakodni olyan ember halála után, aki nem állt túl közel hozzám, ámbár családtag.

Ezért nem kell rájuk neheztelni. Te sem lennél annyira taccsra vágva, a dédimamád egyik testvére temetése miatt, után. Akit feltehetőleg elég ritkán láttál és nem állt közel a szívedhez annyira.

2011. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez undoritó viselkedés volt tőlük? Ők is lányok?
2011. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam jókedvű lenni temetésen /utána, mert ez a természet rendje. Az elhunyt sem akarná, hogy bőgjek. Velem inkább az esik meg, hogy napokkal később a szobámban törnek elő a könnyek. Rám is szoktak ezért neheztelni, de utálom a képmutatást.


Unokatestvéreid esetében az is előfordulhat, hogy el vannak kényeztetve, és túlzásba viszik a dolgokat, mert nem tanították meg a szüleik, hogy van határ. Nem ők a hibásak, hanem a szülők.

2011. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na jó de ők azt hiszik hogy ők a nagy valakik.

Ha nem állt közel szívemhez, annyival azért

megtisztelem a családot hogy a temetésen és az után

nem nevetgélek.

2011. jún. 18. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!