Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tesztek, ha 2 gyereketek...

Mit tesztek, ha 2 gyereketek összevész valamin?

Figyelt kérdés
Ovis fiamim gyakran ugyanazt a játékok, ceruzát, etc. akarják. Én pedig nem tudom, hogyan tegyek igazságot, kié legyen végül...Van jó tanács?
2009. márc. 23. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

faterom kiröhög minket. nem érdekli. bár ez nem jó tanács...

anyukám mindig mindenből több dolgot szerzett be, hogy mindhármunknak legyen ugyan olyan, és így nem volt annyi vita, meg ha mégis ugyan azt akartuk, akkor megegyeztünk, hogy most fél órát az enyém, aztán fél órát a tesómé. szerintem ebben az esetben nem nagyon tudsz igazságos lenni, valamelyik gyerek úgyis alul marad vagy úgy érzi, hogy nem igazságosan döntöttél. Egyszer az egyik, egyszer a másik javára dönts, jobb ötletem nincs.

sok sikert!

2009. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azért a mindenből dupla/tripla beszerzés elég költséges is tud lenni.

De főként nem (vagy csak irtó nehezen) beszerezhető dolgokon vesznek össze: üres flakon (egy bizonyos), ennek kupakja, mintás kavics, kinder figura (szintén egy bizonyos...

2009. márc. 23. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én először szólok hogy ne veszekedjenek hanem osztozkodjanak.Másodszorra odamegyek és közlöm velük, hogy ha nem egyeznekelveszem. Harmadszorra el is veszem és elteszem ,úgy hogy ne érjék el. Sírnak d nem tudom hogy melyiknél volt először ésnem akarok kivételezni eggyikkel sem. Még az is előfordul, hogy 5-10 percet az egyik játszik vele utána a másik (ez főként olyankor használom amiből csak 1 van és nem telik arra hogy kettő legyen belőle pl.: lábbal hajtós traktor, fűhyíró szóval a drágább játékoknál

)

2009. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is elveszem, csak nem tudom ez fair-e...
2009. márc. 23. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok.

Szerintem még mindig jobb elvenni mintha az egyiknek vagy a másiknak adsz igazat. Úgysem tudod eldönteni melyiknek van igaza. Gondolj bele milyen rossz az ha azt mondják nincs igazad, vagy hogy hazudsz.Én inkább elveszem mint hogy azt mondja az egyik hogy jobban szeretem a másikat.

2009. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én először próbálom őket arra ösztönözni, hogy egyezzenek meg, próbálok nem beleszólni. Mikor ez nem megy, akkor helyezem kilátásba, hogy elveszem a játékot. Az esetek 20%-ában erre is sor kerül, a többi esetben azért megegyeznek, de a kicsi nagyon nehezen enged a nagynak.
2009. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 gyerekem van még annyira nem szoktak összeveszni de a rendezzék le pár percen belül nagyon hatásos. A szüleimtől mindig ezt hallottuk : Egyezzetek meg! Meglepődve tapasztaltuk először h egyikünknek sem adnak igazat de aztán tényleg megosztoztunk. Sőt ez talán arra is jó h lássák a gyerekek h partnerként kezeled őket, szerintem ez fontos. Legalábbis nekem és a hugomnak annak idején igen.
2009. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. A gyerekek megoldják egymás között

Ha többet veszel, akkor is lesz érte harc

2009. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

a két hugom ellen a füldugó tökéletes védelem :D


14/F

2010. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!