Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mennyi idősen vettétek -vették...

Mennyi idősen vettétek -vették - észre, hogy a gyereketek hiperaktív és nem csupán eleven? Így utólag volt olyan jel, ami erre utalt már korábban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


MIkor itthon voltam GYED-en akkoriban hármasban tologattuk a babakocsit két másik anyukával és bizony feltünő volt a kisfiam nyugtalansága,mozgékonysága már kb 1-1,5 éves korában is.

Nagyon érdeklődő volt,a doktornőnk azt mondta "úgy néz ez a gyerek mint a csík" :-D.

Kezdetben nagyon hasfájós volt,rengeteget sírt,sehogyan sem tudtuk megnyugtatni.

Az altatás az kemény procedúra még ma 5 évesen is,előfordult 1,5 éves korában,hogy a déli alatatásra két órát is szántam.Mostanában mielőtt elalszik hosszasan beszél,csak beszél ezáltal nyugszik meg nagy nehezen.

Az evés sosem érdekelte,ha én nem kínálom nem enne egyáltalán állítom.



Talán nálatok is felmerül a hiperaktivitás?

2011. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1,5 éves lesz a ksifiam, és nagyon mozgékony. Fogékony mindenre, elég neki egyszer megmutatni dolgokat és már megtanulta, egész nap jön-megy, nálunk is annyit mondott a védőnő, hogy milyen eleven... remélem, hogy tényleg csak eleven. Van, hogy eszik rendesen, de nálunk gyakori a kergetőzés, mert különben nem enne, aludni jól alszik, egy picit türelmetlen, ha nem sikerl neki valami elsőre mindjár mérges lesz. Szóval nem tudom... aggódom egy kicsit.
2011. júl. 24. 06:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt írod,hogy jól alszik,ez nagyon bíztató,hogy nincs baj vele.


Az én hiperaktív kisfiam nagyon pici korától kezdődően nagyon rossz alvó,nehezen alszik el,majd gyakran felébred,nyugtalanul,rosszul alszik,általában a hiperaktív gyermekekre ez jellemző.

2011. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!