Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hisztis a kisfiam, ti mit...

Hisztis a kisfiam, ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
A probléma az hogy ha valami nem tetszik neki akkor oda jön hozzám a konyhába vagy ahol éppen vagyok és földhözvágja magát és hisztizik hangosan. Semmi baja nincs csak épp nem tudok vele foglalkozni. Vagy ha nem az van amit ő akar akkor is hisztizik, ha most épp a testvére kívánsága van teljesítve és nem az övé már hisztizik. Mit csináljak hogy leszoktassam erről. két és fél éves.
2011. júl. 28. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékű ignorálás. Hisztizik? Te mosolyogsz tovább, és szépen kimész a szobából. Utánad megy? Megint. Majd megunja.
2011. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd figyelmen kívül.

Annyit mondj neki, h ha így viselkedsz, anya számára láthatatlanná válsz- ez Ranschburg tippje, nálunk bevált.


Fél évvel idősebb a fiam a tiednél, én már csak annyit mondok neki, h légyszives az őrjöngést a szobádban műveld, ha megnyugszol gyere ki, és megbeszéljük. Hatásos.

2011. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ilyenkor annyi hogy rá se nézz . Menny el onnan ahol ő van .
2011. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2011. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csecsemő és gyermeknevelő gondozónak tanultam. Odafigyeltem mindig ha a hiszti kezelésről volt szó és szerintem az összes tételt fejből tudom még mindig ami arról szolt, a lányomnál be is váltak a dolgok, de az én fiamnál semmi sem hatásos. Novemberbe lesz 3 éves.Szerintem már mindent kiprobáltam amit lehetett, de teljesen hatástalan. Én azt tudom neked javasolni ha semmi nem segít, hogy türelem türelem és mégtöbb türelem :) Kb 3 éves korukba a gyerekek általában pozitív irányba változnak és akkor talán majd kinövik. Kitartás! :)
2011. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is a figyelmen kívül hagyás vált be. Néha azért még megereszt 1-2 gyenge próbálkozást a 17 hónapos fiam, de nem sok sikerrel.

A videó haláli. Régebben láttam már, de most is jót nevettem rajta. Az ilyen hiszti inkább cuki, mint idegesítő, hacsak nem házon kívül produkálja.

2011. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
DURRÉGYPOFON (Y)
2011. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha nagyon durva, kapjon egy pohár vizet a fejére :D De csak melegben, nehogy megfázzon! :D Amúgy szerintem is hamar le fog róla szokni. Unokaöcsém 2 éves, most lépett bele ebbe a korszakba. Ha elkezd hisztizni, elmagyarázom neki, miért nem jó dolog. Persze nem vagyok vele a nap 24 órájában, nem tudom az anyja hogy kezeli, ha nagyon durván rákezd.
2011. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!