Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Fiam 28 hónapos és pár napja...

Fiam 28 hónapos és pár napja kibírhatatlanul rosszaság kezdett lenni. Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mindíg ráérez azokra a dolgokra amit nem szabad,és csak azért is azokat csinálja,pl:asztalra,bútorra fölmászás,csavarhúzóval rohangálás, stb. Mindíg rászólok, de mintha süket lenne,ilyenkor általában elkezd ütögetni, dobálni,kiabálni. Már mindent kipróbáltam, de semmi nem segít! ötleteket várnék.
2010. okt. 13. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

nálam a mesecsatorna elvonása a bünti

egyébként sem néz sokat- napi max 30 perc, de az elvonását rosszul tűri

ha megüt engem, már magától mondja hogy nincs mesecsatorna:)

2010. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi,hogy meddig mehet el.Ha minden alkalommal,következetesen NEM-et mondasz(és ha ez nem ér semmit elvonod a figyelmét attól a dologtól),meg fogja érteni,hogy meddig mehet.Az viszont talány számomra,hogyan szaladgálhat csavarhúzóval...az én kisfiam is 2.5 éves,kertes házban lakunk,a pince tele van az Apja szerszámaival,de a kicsi nem fér hozzá(se a késhez,villához,ollóhoz stb.)
2010. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Elvonás :D

Ha majd idősebb lesz akkor jöhet a dirrdurrcsittcsatt xD

2010. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha csak az én fiam lenne!Ő is csavarhúzózik.Minden érdekli és mindent szétcsavaroz.És ezzel nincs is gond addig amíg szem elött van.Vele is elég sok a gond néha a popsijára is kap mert teljesen kiidegel és addig rosszalkodik amíg teljesen ki nem huzza a gyufát és kiabálni nem kezdek vele!Sajna nem tudok vele mit tenni énsem.ha a sarokba állitom akkor kinevet.Túlzottan szeretem.És ezt ő kihasználja!rafináltak ezek a mai kölykök!:)
2010. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!