Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukat, ti ilyenkor mit...

Anyukat, ti ilyenkor mit csinaltok?

Figyelt kérdés
13 Honapos kisfiam szeklete nagyon kemeny,mindennap van szeklete,de nagyon nehezen tud kakilni szegenyke.Mar pici koratol ilyen,altalaban.Folyadekot sokat iszik,vizet,teat...stb.Meg szopik is,Gyogyszertarbol is vettem mar kulonfele folyadekot,szirupot de nem sokat hasznal.
2011. ápr. 14. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

kakihz sok folyadék, sok mozgás kell és rostos ételek.

adj neki sok zabkását, esetleg műzlit, nyers salátát, káposztát...


nálunk a Levolac szirup is használt.

2011. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbáltál vele olyan gyümölcsöket etetni, amik lazítják a székletét? Pl. őszibarack, szilva
2011. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rostokban gazdag táplálkozás, sok-sok mozgás. Ha tudod, kerüljétek azokat az ételeket, amelyek székletfogók!
2011. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Reggel éhgyomorra langyos rostos narancs, őszilé!

Vagy ami nekem mindig bevált az a cukros kamilla tea (2dl naponta) szintén langyosan!

2011. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a lányom, 4 éves, és szó szerint kijön az aranyere minden székletürítéskor. Mindent próbáltunk már, és nem válik be. Rostban gazdag táplálkozás, szirupok és egyebek. Lenmagot nem próbáltam egyedül, mert nem bírtam vele megetetni. Állítólag az is nagyon jó. Napi 1 kiskanállal.
2011. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha belegondoltok egy 13 hónapos baba nem is tud nem rostban gazdag ételeket enni, és keveset mozogni. :)
2011. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!